Запрошуємо на головний захід міжнародної агропромислової виставки «АгроКомплекс 2017»!

 Запрошуємо на головний захід міжнародної агропромислової виставки «АгроКомплекс 2017»!

Агротехнологічний форум «Кукурудза. Архітектура собівартості. Тест 2017» 1 листопада 2017 року в м. Києві, ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2б), великий конференц-зал, з 11:00 по 14:30.

РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням https://goo.gl/3t39fx

Нарешті настав час дізнатися результати «Агрополігону 2017» – першого  в історії агропромислових виставок випробувального проекту, який об’єднав виробників сільськогосподарської продукції з різних агрокліматичних зон, ресурсні компанії, експертів агробізнесу та лідерів виставкової діяльності.

Протягом восьми місяців фермери мали змогу разом з командою проекту спостерігати за перебігом випробувального проекту «Агрополігон 2017», який мав на меті відслідкувати всі тонкощі вирощування кукурудзи та показати вам діючі і, в той же момент, інноваційні підходи для підвищення урожайності.

В режимі реальних виробничих умов 3-х господарств було протестовано майже 70 гібридів кукурудзи 10-ти компаній оригінаторів! З березня по жовтень команда «Агрополігон 2017» здійснила близько 50 робочих виїздів для відслідковування стану посівів та виконання основних технологічних операцій. Це дозволило визначити вирішальні фактори, які впливають на прибутковість вирощування кукурудзи та рівень реалізації потенціалу урожайності різних гібридів за однакової технології.

Після збору врожаю, експертами було проведено економічний аналіз собівартості кукурудзи, результати якого будуть презентовані на ключовому заході ІІ Міжнародної агропромислової виставки «АгроКомплекс 2017».

Агротехнологічний   форум «Кукурудза. Архітектура собівартості. Тест 2017» відбудеться 1 листопада 2017 року в м. Києві, ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2б), великий конференц-зал. Початок заходу об 11:00 год.

В програмі форуму ви дізнаєтеся:

– рейтинг гібридів за урожайністю;

– аналіз факторів, що впливають на собівартість та підходи, щодо її зменшення; 

– аналіз та перспективи розвитку світового ринку кукурудзи;

– технологічні нюанси використання безводного аміаку та курячого посліду, як високоефективних добрив;

– чітку програму антистресового захисту рослин, яка була застосована в одному із господарств-партнерів проекту (долаємо заморозки, нічні перепади температур, посухи);

– резульати вирощування кукурудзи на крапельному зрошенні в зоні Степу;

– методику контролю появи бур`янів;

– переваги технології внесення трихограми дронами та контролю ефективності;

– нагородження переможців.

Детальна програма за посиланням http://www.agrocomplex.kiev.ua/ua/agropoligon 

https://www.youtube.com/watch?v=hIptDyxpvic&feature=youtu.be

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар