Запрошуємо до участі в дискусії з актуальних питань галузі ягідництва всіх учасників конференції «ЯГІДНИЦТВО І ПЕРЕРОБКА», що пройде у Рівному вже за тиждень

 Запрошуємо до участі в дискусії з актуальних питань галузі ягідництва всіх учасників конференції «ЯГІДНИЦТВО І ПЕРЕРОБКА», що пройде у Рівному вже за тиждень

Прагнете створити успішну бізнес-модель ягідного господарства чи сформувати новий курс вже існуючого підприємства? Важливо знати останні тенденції галузі! Тому розпочинати Міжнародну науково-практичну конференцію «Ягідництво і переробка: технології та інновації» 13 грудня у Рівному буде круглий стіл «Розвиток внутрішнього ринку: маркетинг, культура споживання». Долучитися до обговорення найгостріших питань можуть всі бажаючі! Загалом дводенний захід охопить теми від вирощування – до переробки та продажів ягід у вигляді фреш-продукції чи продуктів із доданою вартістю.

Основними темами круглого столу стануть ситуація в ягідній галузі України і світу, перспективи вітчизняного ягідництва, робочий механізм отримання державної підтримки фермерами, підсумки сезону 2018 року, розвиток культури споживання, правильна маркетингова стратегія.

Розібратися в цих питаннях допоможуть Віктор КОСТЕНКО, начальник відділу розвитку садівництва, виноградарства та виноробства Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Мінагрополітики, Юрій ГОРБЕНКО, директор департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА, Ірина КУХТІНА, президент асоціацій «Інноваційне фермерство і кооперація», «Ягідництво України», Володимир ПЕЧКО, голова ГС «Укрсадвинпром», Анастасія ТЕРЗЕМАН, експерт ППФ «Пахаренко і партнери».

Модератором обговорення виступить Катерина КОНЄВА, головний редактор видавництва «Технології та Інновації». З докладом «Українське ягідництво: підводимо підсумки сезону 2018 року» виступить Віктор Костенко. Про державну підтримка ягідництва та її механізм розповість Юрій Горбенко. Темі «Ринки та стратегії: можливості проти ризиків» буде присвячений виступ Ірини Кухтіної. Анастасія Терземан розповість про сорти рослин як основу успішного ягідного бізнесу.

Залишається обмаль часу до початку головної ягідної події року! Тому поспішайте зареєструватися та вже готуйте питання чи тези, які прагнете обговорити в рамках круглого столу. Адже до обговорення можуть долучитися всі бажаючі, і вас обов`язково почують!

Тільки разом – спільними зусиллями, знаннями, досвідом – ми зможемо побудувати успішну ягідну галузь країни! А конференція «Ягідництво і переробка» стане вдалим майданчиком для того, щоб дійти згоди та отримати всі необхідні для успіху кожного господарства інструменти й інформацію.

Тож зустрічаємося 13 грудня у м. Рівне (готельний комплекс «Айвенго», с.Колоденка Рівненського району, траса Київ – Чоп). В рамках конференц-дня також відбудуться виступи українських і зарубіжних експертів ягідного бізнесу й науковців, виставка-презентація технологій, інструментів, матеріалів, посадкового матеріалу, дегустації, столи переговорів, відкриті обговорення.

14 грудня учасники конференції вирушать у бізнес-тур до провідного ягідного господарства ТОВ «Українська Ягода» (с. Маркуші, Житомирська обл.). Агрономи компанії проведуть майстер-клас із зимової обрізки лохини високорослої, продемонструють сучасний переробний комплекс із морозильним цехом для ягід, новітнім обладнанням.

Зареєструватися для участі можна на сайті
та за телефонами:
Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692

Конференція відбудеться за підтримки Асоціації «Ягідництво України».

Генеральний Партнер конференції – ТОВ «Байєр»

Головний Організаційний партнер – ТОВ «Українська Ягода»

Головний Галузевий партнер – ГС «Укрсадвинпром»

Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»

Генеральний Інформаційний партнер – українсько-польський журнал «Ягодник»

Головний online-партнер – сайт KURKUL.COM

Головні галузеві інформаційні партнери – журнал «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Горішник. Технології та Інновації»

Інформаційні партнери – журнал «Агроіндустрія», газета «Агробізнес сьогодні», інформаційне агентство «Агравері», Шувар-інфо, сайт Бізнес.Район

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар