Запрошуємо до участі у Народній дегустації соків прямого віджиму, в рамках IV Міжнародної конференції для галузей садівництва і переробки «ВІД ЗЕМЛІ – ДО ГОТОВОГО ПРОДУКТУ»

 Запрошуємо до участі у Народній дегустації соків прямого віджиму, в рамках IV Міжнародної конференції для галузей садівництва і переробки «ВІД ЗЕМЛІ – ДО ГОТОВОГО ПРОДУКТУ»

Шановні партнери! Вперше в рамках конференції «Від землі до готового продукту» відбудеться Дегустаційний конкурс – Народна Дегустація соків прямого віджиму з фруктів і ягід від фермерських господарств і переробних підприємств України, з врученням Дипломів Переможців і спеціальних призів від партнерів заходу.

Мета конкурсу – привернути увагу до якості натуральної продукції з фруктів і ягід від вітчизняних виробників, популяризувати серед споживачів вживання соків прямого віджиму як складової здорового способу життя, акцентувати на широких можливостях для бізнесу переробки плодів і ягід на натуральні напої, які затребувані на вітчизняному ринку і мають потужний експортний потенціал.

Переможці Народної Дегустації соків отримують право на безкоштовну публікацію статті про продукцію в журналі «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», і поширення цієї інформації на порталі www.techdrinks.info, сайті yagodnik.info, в соціальних мережах, та у ЗМІ-інформаційних партнерах конференції.

Головний Технологічний партнер Народної Дегустації соків – компанія EFT Group – представник обладнання для виготовлення соків і вин Kreuzmayr.

Організатор конференції – інформаційно-видавничий проект «Технології та Інновації».

УМОВИ УЧАСТІ

Якість соків буде оцінюватися учасниками конференції методом сліпої дегустації. Кращі соки будуть відмічені спеціальними талонами для голосування, переможці визначаються простою більшістю голосів:

Жовтий – 1 місце,

Зелений – 2 місце,

Червоний – 3 місце.

На конкурс подаються соки тільки прямого віджиму наступних номінацій:

· Сік яблучний прямого віджиму

· Сік яблучний прямого віджиму з плодовими і ягідними компонентами

· Сік яблучний прямого віджиму з овочевими та іншими рослинними компонентами

· Сік яблучний прямого віджиму багатокомпонентний типу «Мультивітамін».

Для прийняття участі в конкурсі необхідно до 20. 03. 2019 р. направити до організаторів заявку довільної форми про участь у конкурсі, в якій вказати:

– найменування продукції та її склад,

– кількість заявлених зразків,

– технологія виготовлення,

– дані про обсяги виробництва на рік, а також

– копія документа, що підтверджує відповідність зазначених соків нормативам.

Зразки соків для дегустації надаються виробниками в день проведення дегустації 21 березня 2019 року в скляному посуді або картонній упаковці, об’ємом не менше 6 літрів.

Заявки подаються на електронну пошту nti.beer@gmail.com, тел.для довідок +38 068 568 66 58, координатор Анна Ільчук.

Місце проведення: Центр дитячої та юнацької творчості м.Черкаси, вул.Смілянська, 33

Про конференцію:

В програмі конференції заплановані секції, присвячені вирощуванню якісних фруктів для переробки, і власне технологіям переробки, в яких візьмуть участь українські та європейські спеціалісти. Так, один з ключових виступів присвячений темі : «Сучасні європейські технології переробки фруктів: виробництво соків і сидрів», з яким виступить представник компанії EFT Group – Kreuzmayr – європейського лідера у виготовленні обладнання для сокового виробництва Олександр КУПЦОВ.

В ході бізнес-туру 22 березня учасники конференції відвідають, зокрема, сучасний інтенсивний яблуневий сад «МАЇС» і виробництво соків прямого віджиму ТМ «Найсік», дізнаються не тільки про те, як виготовити високоякісний продукт, але й як його успішно продавати.

В рамках конференції запланована також презентація продукції, виготовленої на базі фруктів, ягід і горіхів, меду: цукерок, сухофруктів, чіпсів, заморожених продуктів, джемів, а також напоїв: вин, настоянок і наливок, сидрів, сиропів, міцних напоїв і т.д.

Підведення підсумків Народної Дегустації і вручення Дипломів переможцям відбудеться по завершенню конференц-дня, на урочистому прийомі, організованому для учасників конференції «Від землі – до готового продукту».

Представити свої соки на Дегустації зможуть зареєстровані учасники конференції! Для підприємств – учасників Народної Дегустації – передбачені пільгові умови участі.

Реєструйтеся через сайт http://forum.techdrinks.info/ та за телефонами:

Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692
Лариса Товкач: +38 0979689516

Головний Організаційний партнер – «МАЇС»
Головний партнер сфери засобів захисту рослин – компанія FMC
Головний Технологічний партнер – компанія «Інсолар»
Головні галузеві інформаційні партнери – журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Горішник.Т.І.» та «Ягідник»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар