Ювілейний 5-й Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів (м.Київ, 12-13 квітня 2018 р.): Прагнете бути на гребені хвилі крафтового пивоваріння? Тоді вам сюди!

 Ювілейний 5-й Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів (м.Київ, 12-13 квітня 2018 р.): Прагнете бути на гребені хвилі крафтового пивоваріння? Тоді вам сюди!

Весна 2018 року стане ювілейною для Міжнародного Форуму пивоварів та рестораторів: 12-13 квітня вже вп’яте захід збере разом власників і керівників ресторанів-пивоварень, досвідчених та починаючих пивоварів, технологів та маркетологів середніх й міні-броварень, українських та зарубіжних виробників обладнання, технологій, сировини для пивоваріння, інших гравців цього ринку. Все – заради розвитку крафтового пивоваріння в Україні та особисто кожного спеціаліста. Організатори – видавнича компанія «Технології та Інновації» – створила проект Форуму майже одночасно із заснуванням фахового журналу «Пиво. Технології та Інновації» та однойменного сайту beertechdrinks.com, що дозволяє кожного дня бути у вирі ринку пивоваріння країни, пропагуючи кращий світовий та український досвід успішного пивного бізнесу, просуваючи новітні технології та інноваційні підходи: від ідеї просто зварити пиво або зайнятися його продажем до успішного пивного закладу – пивоварні, ресторану, пабу, торгової мережі, інтернет-магазину. Об’єднавшись у цьому русі, галузь долає стереотипи, руйнує перешкоди на шляху розвитку, вдосконалюється. І кожен наступний Форум стає одночасно дзеркалом пивоварного ринку і передвісником нових позитивних тенденцій.

За 2 роки, що минули після Першого Всеукраїнського Форуму пивоварів і рестораторів, кількість крафтових пивоварень в Україні зросла вдвічі, український крафт стає все більш популярним, завойовуючи визнання споживачів вдома й за кордоном. Перший Форум навесні 2016-го, що відбувся в столиці України, продемонстрував, що в Україні дійсно зароджується і міцнішає крафтовий рух, десятки пивоварів прагнуть робити якісне, смачне та цікаве пиво, формувати правильну культуру споживання пінного.

Другий Форум пивоварів і рестораторів став уже Міжнародним і зібрав у Львові понад 150 учасників, пивоварів і власників та керівників пивоварень, пивзаводів та пивних ресторанних закладів з усіх куточків України й країн ближнього зарубіжжя. Розбиралися, як рухати крафтову революцію, спростити процедури ліцензування, отримання дозволу на виробництво, атестації пивоварень, просувати інтереси малого й середнього виробника разом з організаторами відомі сьогодні пивовари Юрій Заставний (Театр пива «Правда»), Дмитро Некрасов (Перший Дніпровський пивзавод), Тарас Фалик («Кумпель»), Олександр Шаталов («Ципа»), Пршемисл Брож («Кант»), пивний експерт та суддя Андрій Кисіль та ін.

Третій Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів (весна 2017, м.Київ) зібрав понад 200 учасників з України, Бельгії, Австрії, Німеччини, Словаччини, Росії. У кожного з них був свій шлях до успіху, але всі щедро ділилися досвідом. Темою заходу стало «Пивоварня як успішний бізнес. Нові тенденції в крафтовому пивоварінні». До Форуму приєдналися ресторани-пивоварні, паби і пивні торгівельні мережі з Київа, Рівного, Полтави, Дніпра, Харкова, Вінницької, Львова, Тернополя, Чернігова, Івано-Франківська, Кривого Рогу, Одеської, Львівської, Київської областей. Передові технології та сучасне пивоварне обладнання, якісну сировину та багаторічний досвід презентували відомі українські, італійські, французькі, бельгійські, австрійські, словацькі, німецькі компанії. Започатковано традицію проведення Пивного туру «Крафтовий шлях» кращими ресторанами-пивоварнями з дегустацією місцевих сортів пива і пивного меню.

Якщо на весняному Форумі в Києві головною сенсацією стала секція з маркетингу у пивній галузі, то восени 2017-го, на Четвертому Міжнародному Форумі пивоварів та рестораторів у Рівному, увагу пивоварів було зосереджено на питаннях реалізації пива. Поділитися своїм досвідом, продемонструвати технологічні новинки, презентувати продукти, отримати нові знання та поради іменитих колег з`їхалися майже 250 рестораторів і пивоварів, а також технологів, маркетологів, шеф-кухарів і виробників з усіх регіонів України, з Росії, Словаччини, Чехії, Бельгії, Австрії, Німеччини, Італії. Окремий акцент організатори зробили на пивному меню, темі організації пивного ресторану, а також приділили увагу домашньому пивоварінню.

Проведений з великим успіхом напередодні Четвертого Міжнародного Форуму Дегустаційний пивний конкурс East European Beer Award – 2017 продемонстрував величезні перспективи цього бізнесу і важливість вдосконалення якості продукту, яке є умовою №1 для успішних продажів. На черзі – формування середовища свідомих споживачів крафта і його подальше просування на мапі країни.

Досвід минулих вдалих Форумів продемонстрував, які теми найбільш цікаві українським пивоварам, рестораторам і іншим гравцями бізнесу. Тому для ювілейного П’ятого Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів організатори обрали найактуальніші теми, об’єднані слоганом «Пиво і пивоварня: успіх у бізнесі гарантований, якщо …». Дводенний захід включатиме конференц-день, пивний бізнес-тур «Крафтовий шлях» за оновленою програмою, колабораційну варку в одній з київськиї пивоварень і семінар-практикум «Дефекти пива»!

Підтримали П’ятий Міжнародний Форум та вже готуються приїхати у Київ зірка світового масштабу голова Британської Гільдії пивних письменників (British Guild of Beer Writers) Тім Хемпсон і відомий пивовар і блогер Олексій Черниш із Санкт-Петербурга (Росія). Чекаємо на приїзд пивоварів та виробників обладнання з Польщі, Німеччини, Чехії, Бельгії, Росії, Білорусії, Італії, Австрії, Словаччини.

На учасників першого дня Форуму, 12 квітня в готелі «Братислава», очікують такі заходи: обговорення актуальних тенденцій розвитку пивоварної галузі; технологічний форум «Ставка на якість»; виступи фінансистів та економістів про економіку пивного закладу. Подискутуємо на тему ефективного пивного маркетингу і секретів успішних продажів. Проведемо круглий стіл про розвиток домашнього пивоваріння «Від хобі до бізнесу» та круглий стіл «Юридичні основи пивного бізнесу від А до Я» від головного Юридичного партнера – фірми «Пахаренко і партнери».

Ще ширшою та різноманітнішою стане виставка обладнання, технологій, сировини й інших продуктів для пивоваріння від провідних вітчизняних та європейських виробників. А ввечері планується презентація унікальних сортів пива від українських пивоварень у форматі «народна дегустація» та пивного меню в одному з кращих пивних ресторанів столиці.

13 квітня відбудуться кілька заходів одночасно. Захопливим стане Пивний тур «Крафтовий шлях» в кращі ресторан-пивоварню, пивний ресторан, паб і спеціалізований магазин крафтового пива. Сповненою спілкування та творчості – колабораційна варка крафтового пива з зірками українського та зарубіжного крафта. Інформативним і повним лайф-хаків – семінар-практикум на тему «Дефекти пива».

Головна ідея Форуму лишається незмінною: сприяти створенню і подальшому розвитку пивного крафтового бізнесу як двигуну пивоваріння в світі, популяризувати здорове харчування і крафтове пиво як його складову, пропагувати культуру споживання алкогольних напоїв.

Прагнете бути на гребені хвилі крафтового пивоваріння? Тоді вам до нас – реєстрацію на весняний Форум, 12-13 квітня в Києві, вже розпочато. Більше інформації на сайті beertechdrinks.com та сторінці у Фейсбук.

Місце проведення: Ресторан «Трипільське сонце», Київська область, 27 км Новообухівської траси, с. Підгорці (http://www.trypillya.com.ua/ru/kontakty/kak-dobratsja.html)

Головний організаційний партнер форуму – Ресторан “Трипільське сонце”

Форум пивоварів та рестораторів підтримує Гільдія крафтових пивоварів України
Науковий патронат здійснює Національний університет харчових технологій
Генеральний юридичний партнер – юридична компанія «Пахаренко і партнери».
Головний лабораторний партнер – «Донау Лаб Украина»
Головний інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «ПИВО. Технології та Інновації».

Інформаційні партнери: міжнродний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації», журнали «БРУТТО», Beer Box, сайти Restaurant NEWS EU, BeerPlace.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар