Які готелі Умані приймають учасників VI Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові»

 Які готелі Умані приймають учасників VI Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові»

10-11 червня 2021 року в Умані пройде VI Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновацій: від землі – до готового продукту. Кісточкові». Запрошуємо Вас до участі! Перший день (пленарна частина заходу та виставка технологій та продуктів садівництва), буде проводитися в готельно-ресторанному комплексі «Sherwood».  Для поселення гостей приймають місцеві уманські готелі – REIKARTZ АКВАДАР, Park-Hotel, готельно-ресторанний комплекс «Застава», FOREST CLUB SHERWOOD, готель «Умань Плаза», комплекс відпочинку «Гонтів яр», Hotel Palace, готель «Умань». Реєстрація триває! Кількість місць обмежена!

REIKARTZ АКВАДАР –  готель, розташований в смт. Маньківка Черкаської обл. за 30 км від Умані. В готелі є 120 номерів різних типів. Найдешевший номер зі сніданком коштує 1300 грн. У вартість всіх номерів входить користування басейном, 3 сауни, тренажерний зал, дитяча кімната, бібліотека, парковка, wi-fi.

Park-Hotel розташований у м. Умань за 3 км від Уманського національного університету садівництва. У готелі є 16 номерів із повним укомплектуванням. Вартість номерів: 2-х місний – 700 грн, 3-хм – 900 грн, 4-хм – 1100 грн. Сніданків не має, оскільки в готелі немає ресторану, але поряд є кафе, у якому можна повноцінно поснідати. Наявні парковка та wi-fi.

Заміський комплекс «Застава» розміщений за 4 км від м. Умань. У комплексі є 48 номерів. Вартість 2-місного стандарту – 1180 грн зі сніданком.

FOREST CLUB SHERWOOD розташований за 1,5 км від Умані. Це маленький готель, який має всього 5 номерів. Варість 2-місних номерів – від 850 грн. Варість проживання – від 450 грн. Вартість парковки – 15 грн/год. Сніданків немає, але є кафе, у якому надають хороше харчування.

Комплекс відпочинку «Гонтів яр» має 21 номер різного типу. Можна замовити сніданок у ресторані «Гонтів яр». Вартість номерів – від 200 грн.

Hotel Palace – готель, розташований в м. Умань приблизно за 15 хвилин від Уманького національного університету садівництва.  В готелі є 40 номерів вартістю від 400 грн. Ресторану немає, є тільки кухня де можна розігрити їжу.

Готель «Умань» має 80 номерів. Вартість 2-місного стандарту – від 630 грн за двох або 315 грн з людини з туристичним збором. У вартість категорії входить міні-сніданок – чай, кава, круасан в номері. Є столова, де можна поїсти.

Реєстрація розпочалася!

Головний Галузевий партнер – Асоціація «Укрсадпром».
Головний науковий партнер – Уманський національний університет садівництва.
Головний Організаційний партнер – Уманський національний університет садівництва.
Головний Діловий партнер та партнер бізнес-туру – «Уманська фруктова компанія».
Головний Діловий партнер та партнер бізнес-туру – компанія «Біопродукт».
Генеральний партнер по ЗЗР – компанія «Байєр».
Ексклюзивний партнер – компанія «Розетта Агро».
Генеральний Юридичний партнер – Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».

Медіапартнери конференції: «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», «Напої. Технології та Інновації» www.techdrinks.info, www.jagodnik.info

Умови участі в конференції:
В якості учасника –
Для виробників сільгосппродукції
Конференц-день + бізнес-тур – 2200 грн (2 дні)
Конференц-день (без бізнес-туру) – 1500 грн. (1 день)
Для не виробників сільгосппродукції –
Вартість участі – 3000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 2000 грн.
 (У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).
Конференція проходить за підримки галузевої асоціації – УКРСАДПРОМ
Членам Асоціації УКРСАДПРОМ – знижка 10%!

*знижки і пільги не сумуються.

УВАГА. Конференція пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проводитися з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть систематично провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани

Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся:

Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net
Анна Ільчук, тел.: +38 068 568 66 58, nti.beer@gmail.com
Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар