Як вирішити проблему зі збутом продукції: садівники Херсонщини об’єдналися в кооператив

 Як вирішити проблему зі збутом продукції: садівники Херсонщини об’єдналися в кооператив

Труднощі з реалізацією зібраного врожаю підштовхнули херсонських фермерів, що вирощують ягоди і фрукти, до кооперації зусиль. Наразі об’єднання налічує 15 виробників, ділянки яких межують одна з одною. Тепер вони спільно формують великі партії для продажу великому трейдеру. Про це повідомляє Seeds.

Продаж фруктів і ягід дрібними партіями кожним господарством окремо не приносив фермерам бажаного результату. Налагодити ефективний бізнес за таких умов не вдавалося: зібраний урожай часто псувався, так і не дочекавшись продажу. Тому садівники, які вирощують однакову продукцію, вирішили об’єднатися заради стабільного розвитку.

«Ситуативні продажі дрібних партій перекупникам не сприяли розвитку стабільного бізнесу, зібрані черешня, абрикоси, персики часто пропадали, так і не дочекавшись свого покупця, ми втрачали доходи. Все це підштовхнуло нас до кооперації зусиль», – розповідає Галина Довга з Новоберислава Херсонської області на сторінці у Фейсбук Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Знайшовши трейдера, який зацікавлений у великих поставках, фермери тепер спільно збирають партії своєї продукції на визначені дати.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар