Яблуко з червоною м`якоттю стає світовим трендом

 Яблуко з червоною м`якоттю стає світовим трендом

Яблуко з червоною м`якоттю як і раніше є екзотикою для більшості споживачів — таких сортів трохи і вирощуються вони в порівняно невеликих обсягах. Однак сучасний споживач любить все нове і екзотичне, а яскраве червоне яблуко, яке має таку ж яскраву м`якоть, як мінімум, привертає увагу.

За інформацією аналітиків EastFruit , тенденція створення нових клубних сортів яблук з червоною м`якоттю останнім часом набирає обертів. Крім свіжого ринку, яблука також цікаві для переробки та виробництва дорогих соків, сидрів, смузі та інших напоїв.

Одним з брендів, про який останнім часом багато пишуть, є RedMoonApple (в перекладі з англійської «червоний місяць»). Це клубний сорт яблука, який знаходиться в приватній власності і має дуже амбітну програму розвитку. Компанія рекламує яблуко RedMoonApple слоганом SurpriseInside, тобто «Всередині сюрприз», що привертає увагу і викликає бажання у покупця, подивитися, що ж там усередині за сюрприз.

У минулому році у компанії було 35 гектарів саду з яблуками даного сорту в Італії і 23 гектара у Франції. Компанія повідомляє, що їй вдалося зібрати 1 тис тонн яблук в 2018 році. А вже в цьому році компанія повідомляє про п`ять глобальних ліцензіях – зокрема яблука цього бренду почали вирощуватися навіть в Австралії.

Засновники компанії стверджують, що їх яблуко з червоною м`якоттю має унікальний смак і текстуру, яка подобається споживачам. Вони позиціонують таке яблуко, як новий Суперфуд, стверджуючи, що яблука з червоною м`якоттю під брендом RedMoon мають підвищений вміст вітаміну С і антоціанів.

Та ж компанія розвиває виробництво продуктів переробки яблука з червоною м`якоттю і також продає їх під власним брендом. Творці бренду кажуть, що вірять в великі перспективи цього яблука на свіжому ринку і в виробництві соків та інших продуктів з яблука з червоною м`якоттю, з огляду на зростаючий інтерес споживачів усього світу до здорового харчування і збалансованим раціонів. Підвищений вміст антиоксидантів в таких яблуках має стати одним з найбільш привабливих для споживачів властивостей, оскільки вважається, що антиоксиданти допомагають запобігати безліч небезпечних захворювань, від раку, до хвороб Паркінсона й Альцгеймера.

Серед інших відомих сортів яблука з червоною м`якоттю можна відзначити Пінк Перл або Рожева Перлина (PinkPearl), Пінк Спаркл (Pink Sparkle), Сорнберрі (Thornberry), Редлав Одіссей (Redlove Odysso), Редлав Ера (Redlove Era), Женева Краб (Geneva Crab ), Алмата (Almata), Вінепро (Vinerpo), Байя Маріса (Baya Marisa) і багато інших.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар