World Bulk Wine Exhibition: виробники вин наливом зустрінуться у грудні в Амстердамі

 World Bulk Wine Exhibition: виробники вин наливом зустрінуться у грудні в Амстердамі

Всесвітня виставка вина The World Bulk Wine Exhibition – це чи не найвагоміша подія в світі, присвячена темі вина наливом, що зосереджує 85% світової пропозиції на цей продукт. Цей діловий форум для міжнародних покупців і постачальників вин на «нейтральній території», який цього року в одинадцятий раз відбудеться в Амстердамі 2-3 грудня. Всі ці роки видавничий проект «Технології та Інновації» – журнали «Напої. Технології та Інновації» і «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» – є постійними інформаційними партнерами World Bulk Wine Exhibition.

WBWE об`єднує весь міжнародний сектор масового виноробства в Амстердамі й не лише, продовжуючи розвивати галузь балкового виноробства. Цьогоріч всесвітня виставка балкових вин відбудеться одинадцятий раз. Як повідомляють у прес-центрі компанії, одинадцята виставка WBWE матиме стратегічне значення для винного сектора, обсяги якого сягають 3,5 мільярда євро на рік. Протягом усієї тривалості існування WBWE сектор масових вин пройшов генерацію від 30 до 38 мільйонів гектолітрів. WBWE щоразу пропонує якнайширший асортимент винної продукції, різноманітну упаковку для вина, а також унікальні пропозиції для створення ігристих або ароматизованих вин.

Організатори виставки WBWE наголошують, що її основне завдання полягає у тому, щоб кожен експонент, який бере участь у заході, досяг найкращої міжнародної демонстрації своєї продукції. І це стало можливим завдяки залученню на виставку покупців вина з усього світу. Крім того компанії зможуть трансформувати та розширити свій бізнес, почути думки професіоналів та знайти нових клієнтів. WBWE – це подія, що має стратегічне значення завдяки здатності об’єднувати міжнародний бізнес, а також 360-градусному баченню того, що може запропонувати винна промисловість. Практично, WBWE сьогодні – це єдине місце в світі, де можна всього за два дні спробувати 80% врожаю вина світу.

Цьогоріч організатори планують, що захід знову відвідають не тільки великі оператори виноматеріалів, а й нові виробники малих і середніх компаній – всього запрошено понад 6000 професіоналів з 60 країн. В рамках проведення виставки, вже традиційно, відбудеться Міжднародный конкурс балкових вин – єдиний міжнародний конкурс, в рамках якого оцінюють якість та просувають балкові вина з усього світу. Крім того, у рамках виставки працюватимуть окремі стенди з плодово-ягідними винами та дистилятами.
WBWE надає бізнес-можливості, адаптовані до потреб усього сектору, від найбільших глобальних операцій до дрібних транзакцій надзвичайно якісного балкового вина для приватних етикеток чи купажів.
Нагадаємо, що World Bulk Wine Exhibition-2018 зібрав 250 експонентів і 6500 фахівців, заради масштабної мети революціонізувати й затим перезавантажити сектор «балкових» вин світу.

World Bulk Wine Exhibition-2019 запрошує до участі виробників виноградних, плодових і ягідних вин, виробників фруктово-ягідних дистилятів, а також компанії та підприємства, що виготовляють обладнання, пакування, етикетки, тару, – словом, все для виноробної промисловості. Результат, а саме вихід винної продукції на міжнародний ринок, – виставка гарантує!

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар