World Bulk Wine Exhibition: виробники балкових вин зустрінуться у грудні в Амстердамі

 World Bulk Wine Exhibition: виробники балкових вин зустрінуться у грудні в Амстердамі

Всесвітня виставка вина The World Bulk Wine Exhibition – це чи не найвагоміша подія в світі, присвячена темі вина наливом, що зосереджує 85% світової пропозиції на цей продукт. Цей діловий форум для міжнародних покупців і постачальників вин на «нейтральній території», який цього року в одинадцятий раз відбудеться в Амстердамі 2-3 грудня.

Всі ці роки видавничий проект «Технології та Інновації» – журнали «Напої. Технології та Інновації» і «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» – є постійними інформаційними партнерами World Bulk Wine Exhibition.

Як повідомляє прес-центр виставки, одинадцята виставка WBWE матиме стратегічне значення для винного сектора, обсяги якого сягають 3,5 мільярда євро на рік. WBWE щоразу пропонує якнайширший асортимент винної продукції, різноманітну упаковку для вина, а також унікальні пропозиції для створення ігристих або ароматизованих вин. 

Організатори виставки WBWE наголошують, що її основне завдання полягає у тому, щоб кожен експонент, який бере участь у заході, досяг найкращої міжнародної демонстрації своєї продукції. І це стало можливим завдяки залученню на виставку покупців вина з усього світу. У WBWE, наголошують організатори, – це подія, що має стратегічне значення завдяки здатності об’єднувати міжнародний бізнес, а також 360-градусному баченню того, що може запропонувати винна промисловість. Практично, WBWE сьогодні – це єдине місце в світі, де можна всього за два дні спробувати 80% врожаю вина світу.

Нагадаємо, що World Bulk Wine Exhibition-2018 зібрав 250 експонентів і 6500 фахівців, заради масштабної мети революціонізувати й затим перезавантажити сектор «балкових» вин світу. Це була висатвка нових можливостей не лише для вин та виноробів, а й для тих, хто цікавиться упаковочними матеріалами, дизайном етикеток, альтернативною тарою, дистилятами і навіть охороною навколишнього середовища.  Десята виставка WBWE приймала учасників з 22 країн: Аргентини, Австралії, Бельгії, Чилі, Китаю, Естонії, Франції, Грузії, Німеччини, Італії, Македонії, Молдови, Нової Зеландії, Португалії, Румунії, Словаччини, Південної Африки, Іспанії, Нідерландів, України, Уругваю і США. Ювілейна WBWE була надзвичайно різноманітною та насиченою, порівняно з усіма попередніми виставками.

Цьогоріч організатори планують, що захід знову відвідають не тільки великі оператори виноматеріалів, а й нові виробники малих і середніх компаній. В рамках проведення виставки, вже традиційно, відбудеться Міжднародный конкурс балкових вин – єдиний міжнародний конкурс, в рамках якого оцінюють якість та просувають балкові вина з усього світу.

World Bulk Wine Exhibition – 2019 запрошує до участі виробників виноградних, плодових і ягідних вин, виробників фруктово-ягідних дистилятів, а також компанії та підприємства, що виготовляють обладнання, пакування, етикетки, тару, – словом, все для виноробної промисловості. Результат, а саме вихід винної продукції на міжнародний ринок, – виставка гарантує!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар