World Bulk Wine Exhibition 2019: чому ваші вина повинні брати участь у міжнародному конкурсі балкових вин

 World Bulk Wine Exhibition 2019: чому ваші вина повинні брати участь у міжнародному конкурсі балкових вин

Світова виставка балкових вин в Амстердамі – WBWE анонсувала проведення єдиного міжнародного конкурсу, який визначить найкращі балкові вина з усього світу.

Переваги участі ваших вин в IBWC очевидні, адже учасники виставки отримають:

 1. Надання контактної інформації тих винзаводів, які нагороджені Grand Gold medal (великою золотою медаллю) для усіх покупців, які відвідують вистаку. Ця передача даних буде зроблена в перший день виставки, для того щоб максимізувати бізнес-можливості учасників конкурсу.
 2. Ексклюзивне місце для нагороджених вин в рамках виставки: вина будуть виставлені на видному місці з метою просування конкуренції по свій території виставки WBWE.
 3. Підвищення престижу вашого балкового вина перед імпортерами, дистриб`юторами та ЗМІ з
  усього світу.
 4. Збільшення бізнес-можливостей ваших вин для приватних лейблів та якісних купажів, які шукають імпортери та бізнесмени на виставці.
 5. Поліпшення довіри та надійності в секторі щодо ваших вин.
 6. Позитивний імідж від промоції, яку здійснює WBWE за допомогою своїх соціальних мереж та
  інформаційних листів що випускаються протягом усього року. Організатори кілька разів на рік розповсюджують інформацію про нагороджені вина для усіх своїх контактів.
 7. Переможці Grand Gold medal можуть безкоштовно надіслати зразок на наступний конкурс.

Фото з минулорічнї виставки мжна знайти ТУТ

Міжнародний конкурс балкових вин відбудеться 1 грудня 2019 року, за день до початку всесвітньої виставки балкових вин в Амстердамському РАІ.

WBWE знову перетворить Амстердамський RAI в найбільшу точку фокусу для виноробного бізнесу протягом 2-го та 3-го грудня 2019 року.

З кожним роком Сполучені Штати, Китай, Австралія та Південна Африка або країни Східної Європи, такі як Молдова, Грузія чи Україна, все більше набувають важливого значення стосовно торгівельних переговорів, які будуть ключовими для розуміння майбутнього галузі. Виставка WBWE стала світовою подією, яку неможливо пропустити. Саме тут можна знайти найкращі можливості, адаптовані до потреб виноробів чи імпортерів світу.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар