WINE&SPIRITS Ukraine – єдина міжнародна виставка України стартує в жовтні

 WINE&SPIRITS Ukraine – єдина міжнародна виставка України стартує в жовтні

WINE&SPIRITS Ukraine – головна подія для виробників вина та алкогольної продукції в Східній Європі і єдина міжнародна виставка в Україні. Це місце зустрічі для виробників вина, спиртних напоїв і пива з усього світу з сомельє, імпортерами, дистриб’юторами, представниками роздрібного та ресторанного бізнесу з України та закордону.

Виставка представить всі етапи процесу виробництва вина – від технологій вирощування винограду, обладнання для переробки, системи зберігання; до тари, закупорювання, зберігання готової продукції і просування на світові ринки.

Мета виставки – показати світу, що навіть після анексії Кримського півострову, основного виноробного регіону країни, Україна виробляє вино – якісне та гідне! Прекрасні вина з Південних регіонів країни і Закарпаття можуть скласти конкуренцію французьким і італійським – ці регіони мають однакові природні умови. Україні є що експортувати!

Для українських виноробних компаній виставка – це не тільки можливість зустрітись з національними дістріб’юторами та рітейлерами, а ще й платформа для виходу на міжнародний ринок та розширення географії збуту продукції – в рамках виставки запланований Міжнародний Експортний Форум за участю Європейських та Азіатських рітейлерів і дистриб’юторів. Міжнародний Експортний Форум відбудеться за підтримки Міністерства Аграрної політики і продовольства України та за участю представників Європейської комісії, а також представників мережевого рітейлу європейського і азіатського ринків.

Іноземним компаніям участь у виставці дозволяє оцінити конкурентоспроможність своєї продукції, скорегувати асортимент і цінову політику, збільшити обсяги продажів, та встановити прямі контакти з великою кількістю фахівців, керівниками і закупівельниками торгових мереж, HoReCa, оптових і роздрібних спеціалізованих магазинів, імпортерами та дистриб`юторами з усіх регіонів України.

Відвідувачі виставки – сомельє, закупівельники HoReCa, мережевого і немережевого рітейлу зможуть в короткі терміни ознайомитися з широким асортиментом вин і алкогольних напоїв, отримати уявлення про нові продуктові лінійки в алкогольній сфері для розширення власного асортименту та вибрати найбільш вигідні умови закупівель продукції для вирішення своїх бізнес-задач.

У рамках виставки відбудеться Конференція рітейлерів, де представники топових FMCG і алкогольних мереж України та їх іноземні колеги поділяться досвідом і нюансами ведення бізнесу. Українські та іноземні виноробні компанії стануть учасниками International Wine&Spirits Award – Міжнародного
дегустаційного конкурсу за підтримки та участі Асоціації Сомельє України. Оцінюватимуть та дегустуватимуть
вина методом сліпої дегустації найкращі українські та іноземні сомельє, що є гарантією прозорості і
неупередженості результатів. Будь яка українська компанія зможе стати учасником дегустаційного конкурсу та поборотися за нагороди міжнародного зразка.

Виставка WINE&SPIRITS Ukraine відбудеться одночасно з найбільшою міжнародною виставкою продуктів
харчування та напоїв в Україні WorldFood Ukraine 23-25 жовтня у Києві у Міжнародному виставковому центрі на м. Лівобережна.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар