WBWE AMSTERDAM: революція у якості виноматеріалів

 WBWE AMSTERDAM: революція у якості виноматеріалів

Всесвітня виставка вина The World Bulk Wine Exhibition – це чи не найвагоміша подія в світі, присвячена темі вина наливом, що зосереджує 85% світової пропозиції на цей продукт. Цей діловий форум для міжнародних покупців і постачальників вин на «нейтральній території», який цього року в одинадцятий раз відбудеться в Амстердамі 2-3 грудня.

Всі ці роки видавничий проект «Технології та Інновації» – журнали «Напої. Технології та Інновації» і «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» – є постійними інформаційними партнерами World Bulk Wine Exhibition.

Як повідомляє прес-центр виставки, одинадцята виставка WBWE матиме стратегічне значення для винного сектора, обсяги якого сягають 3,5 мільярда євро на рік. WBWE щоразу пропонує якнайширший асортимент винної продукції, різноманітну упаковку для вина, стратегії, рішення, діалоги та можливість розширити свій ринок збуту.

Організатори виставки WBWE наголошують, що її основне завдання полягає у тому, щоб кожен експонент, який бере участь у заході, досяг найкращої міжнародної демонстрації своєї продукції. І це стало можливим завдяки залученню на виставку покупців вина з усього світу. Цьогоріч на виставці очікують понад 6000 фахівців з 60 країн світу. Нагадаємо, що World Bulk Wine Exhibition-2018 зібрав 250 експонентів і 6500 фахівців, заради масштабної мети революціонізувати й затим перезавантажити сектор «балкових» вин світу

World Bulk Wine Exhibition – 2019 запрошує до участі виробників виноградних, плодових і ягідних вин, виробників фруктово-ягідних дистилятів, а також компанії та підприємства, що виготовляють обладнання, пакування, етикетки, тару, – словом, все для виноробної промисловості. Результат, а саме вихід винної продукції на міжнародний ринок, – виставка гарантує!

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар