Виставковий проект BEVIALE MOSCOW 2019 виступить партнером VI Міжнародного форуму пивоварів і рестораторів у Харкові

 Виставковий проект BEVIALE MOSCOW 2019 виступить партнером VI Міжнародного форуму пивоварів і рестораторів у Харкові

Традиційно головним виставковим партнером Форуму виступила найбільша у Східній Європі виставка технологій виробництва та упаковки вина, пива та безалкогольних напоїв Beviale Moscow 2019. На майданчиках міжнародного проекту збираються продавці, покупці, дистриб`ютори, виробники готових напоїв, сировини, тари, обладнання та упаковки, а також компанії, які пропонують нові технології і додаткові послуги в цій галузі. Одна з центральних тем виставки – пивоваріння, особлива увага надається саме крафтовому пивоварінню, тому Beviale Moscow вже не перший рік підтримує Міжнародний Форум пивоварів та рестораторів.

Beviale Moscow сфокусована на специфіці східноєвропейського ринку – це перша і єдина виставка, що збирає під своїм дахом всю індустрію напоїв країн Східної Європи. У 2015 році вона проводилася вперше та мала грандіозний успіх, надалі відзначаючи подальше збільшення числа експонентів, розширення площ і зростання числа відвідувачів. З 27 лютого по 1 березня 2018 року Beviale Moscow втретє відкрила свої двері для фахівців індустрії напоїв, зібравши понад 4 тисячі відвідувачів з понад 30 країн світу. Експозиції, семінари, лекції та майстер-класи торкнулися питання всього технологічного ланцюжка виробництва.

Спрямована на актуальні тенденції розвитку ринку напоїв Beviale Moscow 2019 знову підніме найактуальніші теми пивоваріння, виноробства, виробництва безалкогольних напоїв, технологій, упаковки, дизайну, розливу, тари та сировини. пов`язані з родинними сферами, і представить велику кількість новинок. Наступного року Міжнародна виставка відбудеться 19-21 лютого у виставковому центрі «Крокус Експо».

А вже незабаром, 10-11 жовтня, в Харкові розпочнеться Шостий Міжнародний Форум пивоварів та рестораторів «Пиво і пивоварня: успіх у бізнесі гарантований, якщо…». В рамках конференц-дня в івент-зоні «Fabrika» разом з українськими і зарубіжними експертами поговоримо про те, як не дати пропасти мрії, або чому пивоварні закриваються. Головними питаннями стануть якість пива, пивний маркетинг та ефективні продажі. Організатори Форуму – інформаційно-видавничий проект «Технології та Інновації» – підготували багато свіжих і цікавих тем, запросили експертів різних напрямів, як вже давно знайомих, так і нових. Протягом всього дня працюватиме традиційна виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів для крафтового пивоваріння, а також продукції від фуд-партнерів: м’ясні вироби, сири, чіпси, всілякі смаколики.

Пивний тур «Крафтовий шлях», що відбудеться 11 жовтня, відкриє учасникам Харків з нового боку: пивоварні, пивні ресторани і спеціалізовані торгові точки з відвідуванням виробництва та дегустацією. Паралельно відбудеться міжнародна колабораційна варка пива в ресторані-пивоварні AltBier.

Встигніть зареєструватися! Більше інформації на сайті beertechdrinks.com та сторінці у Фейсбук.

Форум пивоварів і рестораторів підтримує Гільдія крафтових пивоварів України.

Науковий патронат здійснює Національний університет харчових технологій.

Головний Виставковий Партнер Форуму – Beviale Moscow-2019

Генеральний юридичний партнер – юридична компанія «Пахаренко і партнери».

Головний Лабораторний партнер – «Донау Лаб Україна»

Головний інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «ПИВО. Технології та Інновації»

Інформаційні партнери: міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації», журнали «БРУТТО», Beer Box, сайт Restaurant NEWS EU, Продюсерський центр «Бессонница»

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар