Виставка Macfrut 2020 пройде в онлайн-режимі

 Виставка Macfrut 2020 пройде в онлайн-режимі

Щорічна плодоовочева виставка Macfrut 2020 переноситься в цифровий формат. Про це повідомляє інтернет-портал FruitNews за матеріалами прес-служби компанії-організатора.

Рада директорів виставки вирішив змінити формат її проведення з традиційного на онлайн. Реєстрація на віртуальну виставку буде діяти 8-10 вересня 2020 року з 9.00 по 18.00.

Спочатку виставка Macfrut 2020 була намічена на 4-6 травня 2020 року. Потім у зв`язку з надзвичайної ситуацією щодо поширення коронавірусу і введенням карантинних заходів в Італії, організатори прийняли рішення про зміну дат проведення заходу на 8-10 вересня. А в травні було вирішено провести виставку в 2020 році тільки у віртуальному режимі.

“У своєму новому форматі проект виставки обіцяє бути ефективним, тому що він орієнтований на ширшу аудиторію в порівнянні з тією, що збирають традиційні заходи. Також такий формат не вимагає значних витрат від учасників ” , – пояснив Рензо Піраччіні, президент компанії – організатора виставки.

B2B-зустрічі в рамках Macfrut 2020 пройдуть на платформі Natlive. Майданчик збере фахівців плодоовочевого сектора з усього світу. Завдяки інтерактивності все професіонали будуть максимально залучені в бізнес-спілкування. Зареєстровані учасники зможуть отримати доступ до платформи з будь-якого пристрою.

Ознайомитися з експозицією можна через карту сайту. Інтерфейс побудований так, що впоратися з отриманням доступу до майданчика зможе кожен відвідувач. Поспілкуватися з експертами можна в режимі прямих ефірів і вебінарів.

У 2021 року виставка Macfrut обіцяє повернутися в свій традиційний формат і пройти в звичні дати – 4-6 травня 2021 року.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар