Виноградарі представили свої досягнення на конференції “Золоте гроно Уркаїни”

 Виноградарі представили свої досягнення на конференції “Золоте гроно Уркаїни”

Майже 900 виноградарів і шанувальників винограду з 12 українських міст зібрала конференція «Золоте Гроно України 2019», що пройшла в Запоріжжі 17–18 серпня. Це кілька тонн винограду, майстер-класи, дегустації, обмін досвідом та конкурси «Диво-виноград» і «Винограй».

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва.

Цей захід уже став традиційним для українських аграріїв, проводиться в Запоріжжі щорічно. Організатором конференції виступила компанія Infoindustry, генеральним спонсором – Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Конференція «Золоте Гроно України» набирає все більшої популярності серед фермерів, виробників добрив та ЗЗР і їх дистриб’юторів. Формат заходу є надзвичайно практичним і результативним для аграріїв, оскільки він дає змогу навчатися, спілкуватися, переймати досвід, просувати свою продукцію, розширювати базу контактів і поліпшувати свої результати.

На конференції були представлені технологічні інновації для розвитку виробництва.

Потенційним переможцем конкурсу «Диво-виноград» у номінації «Найбільше гроно» став Дмитро Ткаченко з міста Покров Дніпропетровської області, який представив виноградне гроно сорту Кишмиш Геліодор масою 5,5 кг.

На конкурсі Винограй» учасники дегустували вино українських виробників і визначали лідера-2019 з виноробства. Результати конкурсів мають незабаром оприлюднити на сайті заходу — http://euroagrochem.com.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар