Всеукраїнський Форум-виставка крафтової алкогольної індустрії «Міцний Крафт 2021» Craft Ukrainian Distillers & Vendor: у червні в Києві зберуться виробники дистилятів з усієї України

 Всеукраїнський Форум-виставка крафтової алкогольної індустрії «Міцний Крафт 2021» Craft Ukrainian Distillers & Vendor: у червні в Києві зберуться виробники дистилятів з усієї України

25-26 червня 2021 року відбудеться Всеукраїнський Форум-виставка крафтової алкогольної індустрії «Міцний Крафт 2021» Craft Ukrainian Distillers & Vendor. Цьогоріч представники ринку крафтових міцних напоїв України зберуться у Києві, в готельно-ресторанному комплексі «Краків».

Учасники форуму приділять багато уваги обговоренню Законопроєкту № 5311 щодо малих виробників дистилятів, який зареєстрований у Верховні Раді України. В обговореннях візьмуть участь депутати та представники профільних міністерств та комітетів.

Також у програмі Форуму – обговорення всього шляху виробництва дистилятів – від проєкту дистилерії до випуску продукту. Учасники звернуть увагу на всі можливі проблеми, що можуть виникнути впродовж цього процесу.

Окрім того, на Форумі поговорять про споживачів дистилятів та його очікування, про тенденції розвитку світових ринків та ринку України, про стратегію розвитку, канали продажу та маркетинг, про технології, обладнання, сировину, витримку тощо.

Ще одна важлива тема Форуму – авторське право. Також Асоціація Крафтових Дистиляторів України представить звіт своєї діяльности, презентує здобутки, проєкти та перспективи.

Урочиста частина Форуму – підсумки Конкурсу Independent craft та нагородження переможців дегустаційного конкурсу.

Форум-виставка крафтової алкогольної індустрії «Міцний Крафт 2021» Craft Ukrainian Distillers & Vendor – це наймасштабніший збір крафтових винокурів та спеціалістів галузі. Там зберуться всі, хто прагне розвивати ринок крафтових міцних напоїв України. Цей Форум буде цікавий тим, хто виробляє обладнання та технології для дистиляції, сировину, бочки, деревину для альтернативної витримки, скло тощо.

Більше інформації – на сайті заходу.
 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар