Всеукраїнський Форум крафтових дистилятів «Міцний Крафт 2020» назвав переможців дегустаційного конкурсу

 Всеукраїнський Форум крафтових дистилятів «Міцний Крафт 2020» назвав переможців дегустаційного конкурсу

Всеукраїнський Форум «Міцний Крафт 2020» пройшов 17-19 жовтня на Ясногородській страусиній фермі поблизу Києва, передував йому дегустаційний конкуср, що відбувся 16 жовтня. Це перший в Україні Форум присвячений крафтовим міцним напоям – дистилятам!

За підсумками дегустаційного конкурсу, який відбувся в рамках Форуму « Міцний Крафт 2020 », організованому Craft Beverage Ukranian Spirits, Ukrainian Association Craft Distillers перемогу отримало одразу кілька виробників.

Загалом на конкурс було представлено 80 зразків розділених на групи – коренеплоди, злакові перегони (витримані і ті, що знаходяться на стадії визрівання), плодові перегони (витримані і ті,  що знаходяться на стадії визрівання) і факультативно – настоянки (гіркі, солодкі – як на зерновій, так і на плодовій основах).

Лауреати Конкурсу:

-Коренеплоди – БУРЯК ЦУКРОВИЙ класичний ТМ Дистилят Домашнiй

– Злакові перегони (витримані і ті, що ще визрівають) – Бурбон, автор Олександр Плахута та ячміний «Егоїст» ТМ Дистилят Домашнiй

– Плодові перегони (витримані і ті, що ще визрівають) – CHERRY TM BLACK BEETLE та Обліпиха TM BiroK

– Настоянки (гіркі, солодкі – як на зерновій, так і на плодовій основі) – ЧОРНИЙ ГЕНЕРАЛ ТМ Файне Зілля  та BITTER NEGOТSIANT

Організатори зауважують, якщо виходити з регламенту і критеріїв таких міжнародних конкурсів, як, наприклад, San Francisco World Spirits Competition практично всі зразки отримали б (в контексті загальних балів) оцінки, що дозволяють претендувати на бронзу. А дехто і в платиновій категорії виглядав би цілком гармонійно!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар