Все менше часу залишається до головної ягідної події весни — Другого міжнародного Форуму «Ягідництво та кооперація»

 Все менше часу залишається до головної ягідної події весни — Другого міжнародного Форуму «Ягідництво та кооперація»

Все менше часу залишається до головної ягідної події весни — Другого міжнародного Форуму «Ягідництво та кооперація», який пройде вже 20 квітня у Львові.

Вже зареєстрована велика кількість фермерів з десяти областей України. Свою участь також підтвердили спікери-професіонали з чотирьох країн: України, Польщі, Німеччини, Франції. Очікуються ще нові підтвердження, готуються цікаві виступи та гострі дискусії.

Сьогодні ми пропонуємо познайомитися із деякими спікерами Форуму та з тематикою їхніх виступів. Переконайтеся самі: так цікаво і інформативно не буде більше ніде!

Ірина КУХТІНА, президент Асоціації «Ягідництво України»/ Маючи 10-річний досвід роботи на керівних посадах у великих міжнародних компаніях (Danone, P&G), Ірина Кухтіна поділиться з учасниками Форуму специфікою роботи на різних ринках: у залежності від географічного положення, культурних особливостей тощо. Яким є глобальний ринок ягід, які тенденції на ньому існують, які виклики та очікування цього ринку
виробники ягід не мають права ігнорувати, якщо хочуть будувати по- справжньому успішний бізнес у цій галузі? Відповіді на ці запитання ви зможете дізнатися вже 20 квітня у Львові.

Олександр ПАВЛОВСЬКИЙ, Фермер, власник ягідного бренду «Нямберрі». До створення власної ягідної ферми Олександр Павловський успішно займався рекламним бізнесом. Саме тому розуміння необхідності створення власного бренду було у фермера з самого початку. На Форумі «Ягідництво та кооперація» Олександр Павловський розповість про те, як створюється ягідний бренд «Нямберрі» та які переваги (у тому числі, цінові) він дає виробнику. Ви дізнаєтеся про те, як правильний брендинг допомагає завойовувати прихильність покупців, а також про те, які маркетингові прийоми допомагають заробляти на ягоді більше.

Тетяна ГЕТЬМАН, Керівник департаменту «Маркетинг-Аналітика» оптового ринку «Шувар». Тетяна Гетьман є провідним експертом ринку фруктів Східної Європи. Тетяна розповість про головні тенденції свіжого ринку – якими на сьогодні є головні вимоги свіжого ринку, чого шукає покупець, за що кінцевий споживач готовий платити «екстра» . Які існують критерії якості свіжої ягоди, та яке значення має зовнішній вигляд і пакування для успішності продажів. Про все це та багато іншого — у виступі Тетяни Гетьман на Форумі «Ягідництво та кооперація».

Юлія ФІШМАН,Представник Messe Berlin в Україні. Messe Berlin є одним із найбільших виставкових центрів Німеччини, де проходить величезна кількість ключових виставок для різних галузей, у тому числі Fruit Logistica. Юлія Фішман у своєму виступі зупиниться на тому, навіщо відвідувати міжнародні виставки та брати в них участь. Ви дізнаєтеся, які насправді можливості відкриває участь у виставках, та як з максимальною
ефективністю їх використати. Окрім того, експерт зупиниться на правилах підготовки до виставок та головних «лайфхаках», щоб під час заходу знайти всю потрібну інформацію та обзавестися корисними діловими контактами.

Ніколя ПЕРЕН, Радник з питань сільського господарства посольства Франції в Україні. Ніколя Перен є одним із тих людей, хто працює над налагоджуванням бізнес-контактів між представниками аграрного бізнесу Франції та України. Він щиро вірить, що французький досвід у галузі сільського господарства може бути успішно застосований і в Україні. На Форумі мсьє Перен розповість про розвиток кооперативного руху у Франції, про те, як працюють сьогодні французькі аграрні кооперативи, та які переваги дає участь у них виробникам та галузі в цілому. Окрім того, міжнародний експерт висловить своє бачення перспектив кооперації в Україні.

Тарас БАШТАННИК, Директор ТОВ «Українська ягода». Тарас Баштанник ось вже протягом шести років керує великим промисловим виробництвом ягідних культур. Він візьме участь в обговоренні блоку В2В та
поділиться своїм досвідом продажу ягоди торговим мережам та іншим крупним клієнтам. Які насправді вимоги висувають клієнти до якості ягоди? Що потрібно, аби їм відповідати? Якими є головні умови успішного продажу ягід? Не пропустіть нагоду дізнатися про все це з перших вуст!

Ярослав МОВЧУН, Співзасновник та маркетолог ягідної ферми, «Озеряна». Ягоди з ферми «Озеряна» продаються виключно через Інтернет. Інтернет-продажі сьогодні розвиваються швидше за будь-який інший
канал збуту. Для покупців купувати ягоди он-лайн — це зручно: свіжу ягоду щойно з ферми можна замовити в кілька кліків, потім залишається лише очікувати на її доставку прямо додому або в офіс. Але у чому переваги такого способу збуту для фермера? Про це, а також про правила ефективної комунікації та продажів через Мережу розповість Ярослав Мовчун.

Марина СИДОРЕНКО, Керівник проекту Eastern Partnership: Ready to trade в Україні. Міжнародний проект Eastern Rartnership: Ready to trade був створений Європейським союзом спільно з International Trade Centre (ITC) для того, щоб допомогти країнам Східного партнерства (зокрема, Україні) долучитися до міжнародних торгових ланцюгів. Одним із пріоритетних напрямків для розвитку українського експорту міжнародні фахівці обрали саме ягідництво. Марина Сидоренко розповість про те, як долучитися до участі у проекті, аби спробувати сили своєї компанії або кооперативу на міжнародному ринку.

Кшиштоф САК, Директор компанії Agronom Berries, Польща. Компанія Agronom Berries є одним з найбільших виробників свіжих ягід у Європі. Весь врожай компанія продає поза межами Польші. Чому? Наскільки дорожче? Що саме? Про це Кшиштоф розповість вам особисто.

Реєструйтеся для участі у Форумі «Ягідництво та кооперація» прямо зараз за посиланням berriescooperation.biz.ua.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар