Вітчизняні винороби перекрили трасу Одеса-Рені

 Вітчизняні винороби перекрили трасу Одеса-Рені

Виноградарі Болградського району вишли на акцію протесту.

Сьогодні, 30 серпня, виноградарі Болградського району тимчасово перекрили трасу Одеса – Рені в районі села Каракурт. Кілька десятків людей ходили по пішохідному переходу, а також вивантажили на землю машину зібраного винограду.

Перекриття траси є попереджувальною акцією протесту, щоб привернути увагу керівництва країни до катастрофічної ситуації у виноградарстві та виноробстві України. Протестуючі вимагають вжити заходів для надання допомоги в реалізації продукції виноробів, які втратили ринки збуту через закриття російського ринку.

Це призвело до того, що виноградарі не можуть реалізувати свій урожай, так як винзаводи не купують вино через відсутність вільних потужностей і оборотних коштів. На думку виноградарів, необхідно якомога швидше знайти рішення цієї проблеми.

Нагадаємо, вчора під час голосування за новий Кабінет Міністрів України народний депутат України від Одещини Антон Кіссе звернувся до нового міністра економіки України Тимофія Милованову з проханням негайно втрутитися в критичну ситуацію в галузі і використати напрацювання попереднього уряду для порятунку галузі.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар