Vinnytsia Wine Days: у Вінниці створюють майданчик для популяризації українського вина

 Vinnytsia Wine Days: у Вінниці створюють майданчик для популяризації українського вина

У Вінниці планують започаткувати Vinnytsia Wine Days, щоб популяризувати бренд «українське вино», розвивати культуру споживання напоїв серед вінничан, а також просувати Поділля як перспективний регіон для виноробства та еногастрономічного туризму. Про це повідомляють у департаменті маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради.

– Vinnytsia Wine Days – це освітній, туристичний, професійний, еногастрономічний захід, який буде тривати чотири дні і складатиметься з декількох напрямків: міжнародної виставки з дегустацією вина, двох наукових конференцій для фахівців, а також презентацій, екскурсій і гастротурів, – розповів продюсер проєкту Vinnytsia Wine Days Ярослав Юшков.

Vinnytsia Wine Days триватиме чотири дні з 25 по 28 травня. Захід складатиметься з декількох напрямків: міжнародної виставки з дегустацією вина, двох наукових конференцій для фахівців, а також презентацій, екскурсій і гастротурів. В рамках Vinnytsia Wine Days проведуть один з двох авторитетних національних дегустаційних конкурсів – Odesa Wine&Spirit Awards.

Основними локаціями стануть ресторан «Тіфліс», Вінницький торгово-економічний інститут, а також Туристичний хаб.

Ініціаторами події, яку планують зробити щорічною, стали ГС «Асоціація садівників, виноградарів та виноробів України», Одеський національний технологічний університет та ГО «Союз виноградарів та виноробів Вінниччини». Почесним президентом події зголосився виступити винороб Володимир Гігінеішвілі.

Деталі організатори планують оголосити вже зовсім скоро, за новинами проєкту можна стежити на сторінках Vinnytsia Wine Days у Facebook та Instagram. 

Формат Vinnytsia Wine Days передусім буде орієнтований на професіоналів – виноградарів, виноробів України та інших країн (Грузії, Молдови тощо), представників готельно-ресторанного бізнесу і гравців туристичної сфери. Також захід буде корисний для сомельє та медіа, для студентів і викладачів профільних спеціальностей, вінничан, які цікавляться винною культурою, і туристів.

Читайте також:
Українське вино BIG WINES BIG ART Ivan Marchuk limited edition здобуло золоту нагороду на найпрестижнішому міжнародному конкурсі
Українські вина підкорюють Шотландію

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті