ProWein 2022 перенесли: відома нова дата проведення виставки

 ProWein 2022 перенесли: відома нова дата проведення виставки

Один із найбільших та найбільш актуальних у світі ярмарок вин і спиртних напоїв ProWein 2022 був запланований на 27-29 березня 2022 року в Дюссельдорфі. Але днями організатори, Messe Düsseldorf, повідомили про перенесення дат проведення заходу. 

З огляду на дуже стрімке поширення Omicron виставку вирішили перенести на 15-17 травня 2022 року, йдеться у повідомленні.

Д-р Штефан Келлер, лорд-мер столиці Північного Рейну-Вестфалії Дюссельдорфа та голова наглядової ради Messe Düsseldorf, вітає це рішення: «Всі сторони – компанії-учасники та бізнес на місці – зацікавлені в успішному та максимально безпечному проведенні виставки в Дюссельдорфі. Та наразі ситуація з пандемією не дозволяє забезпечити достатню безпеку планування. Грунтуючись на досвіді останніх двох пандемічних років та оцінку вірусологів, ми припускаємо, що ситуація значно покращиться, і ярмарки зможуть набагато сильніше розвинути свій позитивний ефект».

Вольфрам Н. Дінер, генеральний директор Messe Düsseldorf, наголошує на підтримці нових дат проведення виставки: «Меседжі наших експонентів такі: ми хочемо і потребуємо ProWein, але в той момент часу, який обіцяє найбільші перспективи для успіху. Разом із залученими партнерами та асоціаціями ми вважаємо раннє літо ідеальним періодом для цього. Ми очікуємо не тільки на те, що поширення інфекції зменшиться, а й на те, що більше людей зможуть в’їхати в країну і взяти участь у заході. Це означає, що експонуючі компанії, а також відвідувачі можуть вести свій бізнес у середовищі, яке буде менш схильне до впливу Covid-19».

ProWein Media Summit
У зв’язку із перенесенням ProWein 2022 (на 15-17 травня 2022 року), є й нова дата проведення саміту ProWein Media – 23 лютого 2022 року з 11.00 до 13.00.
ProWein Media Summit відбудеться віртуально. Організатори надішлють дані доступу в установлений термін.
“Ми будемо дуже раді, якщо ви приєднаєтеся до нас для прямої трансляції ProWein Media Summit. Пряме посилання на трансляцію та повну програму ви отримаєте в середині лютого 2022 року”, – повідомили у прес-службі виставки.

ProWein – провідна виставка індустрії вина і спиртних напоїв, яка проводиться раз на рік у Дюссельдорфі. Вона орієнтована виключно на відвідувачів зі сфери роздрібної, оптової і зовнішньої торгівлі, гастрономії, готельної та виноробної промисловості. Професіонали знайдуть тут увесь спектр виноробної промисловості: від класики до екзотики, від закусок до харчової промисловості, спиртних напоїв, регіональних страв і, дедалі частіше, продукції органічного сільського господарства. Усе це супроводжується тематичними дегустаціями, цікавими та різноманітними презентаціями.

Додаткова інформація про ProWein на веб-сайті www.prowein.com.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті