Українські вина підкорюють Шотландію

 Українські вина підкорюють Шотландію

Цього тижня Wines of Ukraine взяли участь у щорічному винному івенті All Points North, організованому за участі Асоціації крафтових виноробів України у Шотландії.

Сомельє високо оцінили червоні та білі вина, витримані в дубі:

  • Мерло та Каберне 2019 від Stakhovsky Wines
  • Червоне Loca Deserta від Beykush winery
  • Каберне-Мерло «Висока гама» від Wine Kolonist
  • Каберне Гранд Резерв від SHABO 
  • Шардоне Гранд Резерв від SHABO 

Окремо виділили натуральні вина від креативних Biologist Wine Company : Crispy Aligote та червоний бленд «Інтрига». Особливо відзначили унікальний та винятковий смак десертного вина «Троянда Карпат» 2017 від Chateau Chizay.

Гостей заходу зацікавили також автохтони Сухолиманський та Одеський Чорний. Вино, яке вразило найбільше ароматикою, структурою та посмаком – оранж Arbina від Beykush winery.

Дуже сподобались й ігристі: Carpathian Sekt, виготовлене за методом Шарма від Chateau Chizay та Біссер за класичним методом від Wine Kolonist.

– Захід відвідало понад 200 професіоналів винної сфери Шотландії та півночі Англії. Ритейлери, імпортери та представники ресторанного-готельної індустрії дуже зацікавились українським вином, що має унікальну органолептику, високу якість і неповторний характер, – йдеться в повідомленні Wines of Ukraine.

Читайте також:
В Ужгородському національному університеті розпочали сезон виноградарства 2023
Українське вино BIG WINES BIG ART Ivan Marchuk limited edition здобуло золоту нагороду на найпрестижнішому міжнародному конкурсі

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті