Українське вино BIG WINES BIG ART Ivan Marchuk limited edition здобуло золоту нагороду на найпрестижнішому міжнародному конкурсі

 Українське вино BIG WINES BIG ART Ivan Marchuk limited edition здобуло золоту нагороду на найпрестижнішому міжнародному конкурсі

Українське вино BIG WINES BIG ART Ivan Marchuk limited edition здобуло золоту медаль на найпрестижнішому дегустаційному конкурсі Mundus Vini,що відбувся в лютому в німецькому місті Нойштадт. Про це повідомила бренд-амбасадорка Vinos de La Luz Наталія БУРЛАЧЕНКО.

– Друзі, поспішаю поділитися чудовими новинами. Ще тільки 23 лютого 2023 року була презентація нашого українського вина BIG WINES BIG ART Ivan Marchuk limited edition, як ми маємо іншу приголомшливу новину: наше вино – перше українське вино від Vinos de La Luz  – отримало золото на престижному міжнародному конкурсі Mundus Vini. Вражаючий старт для такого символічного і важливого проєкту, – ділиться Наталія Бурлаченко.

Бренд-амбасадорка додала, що вино зроблене з українського автохтонного сорту винограду  Одеський Чорний або Аліберне, вирощеного на Одещині.

Читайте також:
Перлини закарпатського вина з унікальних підвалів ХVI століття
Українських виноробів запрошують взяти участь у дегустаційному конкурсі «Сорт і теруар. Мікровиноробство. Незламні»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті