Клуб експертів представив аналіз поточних макроекономічних показників України (ВІДЕО)

 Клуб експертів представив аналіз поточних макроекономічних показників України (ВІДЕО)

У рамках ютуб-проекту «Клуб Експертів» на щомісячній основі запущено рубрику «Макроекономічний огляд». У грудневому випуску засновник проекту кандидат економічних наук Максим Уракін проаналізував основні макроекономічні показники України; у відео представлені графічні матеріали та ілюстрації, присвячені поточній статистиці України.

Так, за даними Держстату, кількість населення України за неповний 2021 рік скоротилася більш ніж на чверть мільйона людей.

У зовнішній торгівлі Китай впевнено посідає першу позицію серед торгових партнерів України, тоді як Індія опинилася на першій позиції серед країн щодо позитивного сальдо торгового балансу.

Крім того, було вивчено свіжі дані та представлено статистику державного центру зайнятості та виведено співвідношення безробітних до вакансій. Було проаналізовано галузі з найбільшими показниками безробіття на 1 листопада 2021 року, а також показники середньомісячної заробітної плати по регіонах.

Також в аналітичному ролику представлені ТОП-20 країн торгових партнерів України із зовнішньоторговельного обороту у січні-вересні 2021 року.

З повним відео ви можете ознайомитись на ютуб-каналі «Клуб експертів» за посиланням.

Читайте також: Світове виробництво вина у 2021 році буде вкрай низьким

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті