VIII Форум пивоварів та рестораторів відбудеться у Рівному: підведемо підсумки року, сформуємо основні завдання наступного та оберемо краще українське пиво!

 VIII Форум пивоварів та рестораторів відбудеться у Рівному: підведемо підсумки року, сформуємо основні завдання наступного та оберемо краще українське пиво!

Підготовку до Форуму пивоварів та рестораторів – осінь 2019 вже розпочато! Восьмий за рахунком Форум включить не тільки традиційний конференц-день та практичну частину з бізнес-туром, в його рамках відбудеться Дегустаційний конкурс пива East European Beer Award – 2019! Приймає готельно-розважальний комплекс «Айвенго». За традицією заходів від інформаційно-видавничого проекту «Технології та Інновації», на учасників події чекають найактуальніші теми та обговорення, авторитетні експерти та нові обличчя галузі, інноваційні технології, обладнання та підходи.

8-9 жовтня, напередодні Форуму, у Рівному видавничо-інформаційний проект «Технології та Інновації» спільно з Київською Пивною Лігою втретє проведе єдиний в Україні незалежний та відкритий, професійний Дегустаційний конкурс пива East European Beer Award 2019. Очікується ще більше учасників з України, Чехії, Польщі, Білорусі, Грузії, Молдови та інших країн східної Європи, ще більше зразків пива. Що важливо, збільшено кількість категорій пива до 16! Урочиста церемонія нагородження переможців та фіналістів East European Beer Award 2019 відбудеться ввечері 9 жовтня, під час святкового фуршету конференц-дня Форуму. Детальніше про умови проведення конкурсу, категорії, суддівську колегію: www.uabeerawards.com.

10-11 жовтня в Рівному відбудеться VIII Форум пивоварів та рестораторів. Аудиторія заходу – пивовари, технологи пивоварних підприємств, представники пивної торгівлі, ресторатори, шеф-кухарі пивних закладів з усієї України, з Польщі, Литви, Білорусі, Бельгії та інших країн, а також компанії-виробники з Німеччини, Австрії, Італії, Чехії, Словаччини.

Основними темами конференц-дня стануть технологічне вдосконалення пивоварної галузі, економіка власного пивного бізнесу, маркетинг та стратегія продажів, розвиток культури споживання пива, завоювання долі внутрішнього ринку та вихід на експорт.

Працюватиме традиційна виставка обладнання, технологій, сировини та допоміжних матеріалів для пивоварного бізнесу. Інноваційні рішення представлять вітчизняні та європейські компанії.

Завершуватиме конференц-день урочистий фуршет з дегустацією від крафтових пивоварень. Передуватиме урочиста церемонія нагородження Дегустаційний конкурс пива East European Beer Award – 2019.

Не менш насиченим буде і другий день Форуму, що складатиметься з різних івентів. Ми підготували ще багато нових тем! Детальніше про все читайте незабаром на сайті beertechdrinks.com, сторінці в Фейсбук і журналі «Пиво. Технології та Інновації».

Реєстрація на Форум пивоварів і рестораторів:
Анна Малашкевич
(097)8918200, beertechdrinks@gmail.com
або на сайті forum.techdrinks.info

З приводу партнерства звертатися:
Надія Ящук: +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net,
+38 (097)7592583, reklama.nti@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар