Відсьогодні спрощується ввезення незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів

 Відсьогодні спрощується ввезення незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів

З 4 січня набуває чинності спрощений порядок ввезення на митну територію України незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів. Відповідна постанова Кабінету міністрів № 958 від 14 листопада 2018 року набере чинності через 45 днів з дня її опублікування, повідомляє «Укрінформ».

Постанова скасовує необхідність погодження видачі дозволу з Мінагрополітики та Міністерством охорони здоров`я (МОЗ). Крім того, виключається необхідність отримання дублікату дозволу.

Попередня редакція нормативного акту передбачала, що в разі ввезення незареєстрованих пестицидів на митну територію України необхідно отримати погодження з МОЗ. А в разі ввезення насіннєвого (посадкового) матеріалу, обробленого незареєстрованими препаратами – погодження з МОЗ та Мінагрополітики з обов`язковим зазначенням його кількості.

Дія цього порядку не поширюється на ввезення стандартних аналітичних зразків препаратів, призначених для проведення контрольно-аналітичних вимірювань, розроблення методик визначення залишкових кількостей препаратів, приготування калібрувальних або реперних розчинів.

Суб`єкти господарювання, яким надано дозвіл, зобов`язані подавати звіти про використання ввезених незареєстрованих препаратів Мінприроди, МОЗ, а в разі ввезення обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу – також Мінагрополітики.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар