Відомі виробники презентують свої напої 1 червня на міжнародній конференції для садівників, ягідівників, горіхівників у Кам’янці-Подільському!

 Відомі виробники презентують свої напої 1 червня на міжнародній конференції для садівників, ягідівників, горіхівників у Кам’янці-Подільському!

Виробники міцних, слабо- та безалкогольних напоїв із ягід та фруктів презентують свою продукцію на IV Міжнародній Благодійній науково-практичній конференції «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!», що відбудеться 1 червня 2023 р. у  Кам’янці-Подільському, в готельно-ресторанному комплексі «Клеопатра». Серед виробників, які завітають на конференцію, – Родинна виноробня Зелениці, Файна Гуральня, Бахус, StrongDistillery, Файна Фляшка.

Традиційно, напої, презентовані на конференції, викликають жваве зацікавлення аудиторії. Виробники компаній завжди задоволені участю в таких заходах, адже це унікальна можливість живого спілкування зі споживачами і потенційними партнерами, укладання угод і домовленостей. Виробники напоїв презентують свою продукцію на окремих стендах, під час заходу проводять дегустації і, за бажанням, групові презентації нових продуктів. Організатори – медіагрупа «Технології та Інновації» – готові їм у цьому всіляко сприяти.

IV Міжнародна Благодійна науково-практична конференція «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!» збере садівників, ягідівників, горіхівників, переробників, керівників, головних спеціалістів ягідних, садівничих та овочевих господарств, переробних підприємств і компаній із заморожування продукції, представників технологічних компаній, науковців тощо. Загалом очікується до 200 людей із різних регіонів. Тому презентація напоїв на такому заході – це насамперед про пошук нових клієнтів та рекламу своєї продукції.

Як бонус, про кожного з виробників буде опублікована новина з коментарем на потужних інформаційних платформах медіагрупи «Технології та Інновації»: на спеціалізованому сайті «Напої. Технології та Інновації» https://techdrinks.info/, а також на сайтах www.techhorticulture.com, www.jagodnik.info. Публікації передбачені і в журналах «Напої. Технології та Інновації», «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації», «Ягідник».

Більше новин про конференцію та програму читайте на сайті: https://forum.techdrinks.info/ua/event/39

Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Креативний директор: Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Читайте також:
Пивоваріння в Україні: що і як? Обговорять учасники ХІ Міжнародного Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті