Пивоваріння в Україні: що і як? Обговорять учасники ХІ Міжнародного Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв

 Пивоваріння в Україні: що і як? Обговорять учасники ХІ Міжнародного Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв

7-8 вересня 2023 року у Львові відбудеться ХІ Форум пивоварів дистиляторів та виробників напоїв, який збере на одному інформаційному майданчику всю пивну спільноту України, і не тільки: традиційно, у Форумі візьмуть участь і представники закордонних компаній. Цього разу захід приймає ресторан-пивоварня «Старгород» (м. Львів, вул. П.Римлянина, 1), затишні зали якого стануть трибуною для спілкування власників і керівників пивоварень, пивоварів, технологів, представників технологічних компаній – виробників хмелю, солоду, дріжджів, пивної тари, пивного обладнання. Очікується участь від найменших, домашніх, пивоварень до великих пивзаводів і транснаціональних компаній.

Організатори Форуму пивоварів і рестораторів – медіагрупа «Технології та Інновації», яка зуміла не тільки об’єднати пивну спільноту, а й спонукала сотні людей до створення і розвитку пивного бізнесу.

Саме про те, чим живе сьогодні пивна галузь, про її насущні проблеми і запити, про найважливіші потреби порядку денного й говоритимуть під час першої секції, яку назвали «ФОРУМ АКТУАЛЬНИЙ». Модератором її буде Дмитро Некрасов, член ради директорів ГС «Незалежні броварні України». Учасники обговорюватимуть ситуацію у крафтовому пивоварінні і виробництві напоїв: як підприємства і компаніям вдається не тільки виживати під час війни, а й розбудовувати бізнес, розширювати асортимент і підвищувати якість продукції.

Секція «ФОРУМ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ» – «Технології та інновації: акцент на стабільній якості напоїв». Свої рішення для пивоваріння і виробництва напоїв презентують: Fermentis, Unilab, UBC group, TAPI, Донау Лаб Україна тощо.

Секція «ФОРУМ ДОДАТКОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ» – про інноваційні підходи до виготовлення напоїв, обмін досвідом.

Секція «Форум маркетингу і продажів»про шляхи виходу на український і закордонні ринки, співпрацю з торговельними і ресторанними мережами.

Дискусії:

  • «Пивоваріння: класика проти креативу, або які стилі пива варити, щоб продаватися?»
  • «Поближче до споживача через віртуальне технічне обслуговування».
  • «Нове – це незабуте старе, або Креатив технолога і пивовара».
  • «Слабоалкогольні чи безалкогольні: тренд чи кардинальні зміни?» Огляд ринку і розгляд перспектив слабо- та безалкогольних напоїв.
  • «Міцні напої: українська ідентифікація».

У програмі Форуму – виставка технологічних досягнень у галузі напоїв і презентація пива та оригінальних українських напоїв (алкогольних і безалкогольних) на основі фруктів, ягід, меду і горіхів. Запланована Народна дегустація продукції пивоварень, сидрівень та дистиляцій.

Другий день 8 вересня поєднає бізнес-екскурсії на виробництво (відвідування пивоварні і дистилерії) із практичними заняттями – колабораційною варкою пива на одній із провідних українських пивоварень і майстер-класами (тематика узгоджується).

До участі у Форумі пивоварів, дистиляторів і виробників напоїв запрошуються власники і керівники середніх і малих пивоварних заводів, ресторанів-пивоварень, садівничих та ягідних компаній, які зацікавлені в успішній переробці своєї продукції на напої, підприємств по виробництву сидрів, дистилятів та ін., а також пивовари, технологи, лаборанти підприємств, керівники і головні агрономи компаній по вирощуванню хмелю і пивного ячменю, виробники сировини, дріжджів, інгредієнтів, обладнання для пивоварень, устаткування для ресторанів тощо. На Форум запрошуються також представники торговельних і ресторанних мереж, фірм-експортерів.

Науковий патронат Форуму здійснює Національний університет харчових технологій.

Передісторія заходу. Навесні 2016 року медіагрупа «Технології та Інновації» провела в Києві Перший Всеукраїнський Форум пивоварів і рестораторів, присвячений традиційному для України (і не тільки) напою – пиву, насамперед, крафтовому. Того ж року за ініціативою засновників медіагрупи «Технології та Інновації» у Львові з великим успіхом пройшла Перша Всеукраїнська конференція «Від землі – до готового продукту», присвячена переробці фруктів та ягід, в ході якої було презентовано як унікальні традиційні українські напої на базі фруктів, ягід, горіхів, меду та натуральної сировини, так і найсучасніші технології їх виробництва.  За ці роки проведено понад 30 конференцій та форумів з участю тисяч фахівців і любителів, за підтримки сотень українських та іноземних компаній. І на кожному із цих заходів презентують найцікавіші зразки українських традиційних напоїв.

Не без гордості слід сказати, що за ці роки в Україні виросло ціле покоління крафтових виробників: пива, дистилятів, виробників сидрів та ін. Успіхи сотень пивоварень, сидрівень і дистиляцій підтверджували численні презентації і конкурси, які медіагрупа «Технології та Інновації» організовувала в ході конференцій та форумів. І серед них – найбільш значимий Міжнародний дегустаційний конкурс East Europen Beer Award, який у 2017 – 2021 р.р. збирав щоразу на одному майданчику понад сто пивних експертів, котрі дегустували понад 3 тисячі зразків пива і сидрів від сотні українських і закордонних пивоварень, в понад 20-ти номінаціях. Наступні заходи медіагрупи продовжать традиції успішних виробництв напоїв і стануть реальним поштовхом для їхнього руху вперед.

Генеральний інформаційний партнер Форуму – спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації», з проєктом журнал у журналі «Пиво. ТІ».
Інформаційні партнери – журнали «Садівництво і Овочівництво. ТІ&Горішник», «Ягідник» і сайти techdrinks.info, techhorticulture.com, jagodnik.info.

Запрошуємо до співпраці!
Умови участі в конференції читайте за посиланням http://surl.li/hiiml

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:

Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Директор проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Автор ідеї: Катерина Конєва, головний редактор/видавець проекту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті