Від Франції до Киргизії: у світ широкий разом із «Ягідником» №5 мандруймо разом!

 Від Франції до Киргизії: у світ широкий разом із «Ягідником» №5 мандруймо разом!

Напередодні новорічно-різдвяних свят команда проекту «Технології та Інновації» поспішає потішити вас останнім у цьому році випуском Міжнародного українсько-польського журналу «Ягідник» №5. Як завжди, у фокусі – найцікавіші події ягідного сезону, найяскравіші персоналії галузі, найактуальніші тренди і тенденції як українського, так і світового ринку.

Кінець року був багатим на цікаві події в ягідній галузі. Ексклюзивно для журналу «Ягідник» Президент Асоціації «Ягідництво України» Ірина Кухтіна поділилася враженнями від поїздки на одну з наймасштабніших світових продовольчих виставок SIAL 2018. Що побачили у Франції і чому навчилися представники української делегації – про це читайте в матеріалі «Наші в Парижі».

Рубрики нашого журналу традиційно охоплюють всі аспекти ягідного бізнесу, як для великих, так і для малих виробників, включаючи аналітичні дослідження, кооперацію, органічний бізнес, вирощування як популярних, так і нішевих культур. Цього разу пропонуємо детальніше зупинитися на трійці таких лідерів ринку, як суниця садова, лохина, малина, а також дізнатися про особливості вирощування чорної і червоної смородини та вишні.

У цьому номері ми розповідаємо про унікальний досвід вирощування органічної малини рівненським підприємцем Олександром Аліксійчуком, якому з випадкового хобі вдалося зробити вдалий бізнес. Цікавими роздумами про стан ягідного сектору ділиться власник відомої пивоварні «Шульц» (Київ, Житомир) Олександр Андрієвський, ягідник якого має непросту історію.

Ексклюзивом номера стала стаття про досвід киргизьких ягідників. Своїми враженнями від поїздки в Киргизію у складі міжнародної делегації ділиться засновник української фірми NOVOSAD Сергій Новосад.

Неабияких масштабів набуває зацікавленість українських ягідників лохиною. Відтак ми підготували для вас захопливе в усіх смислах інтерв`ю Євгена Харлана, керівника передового господарства ТОВ «Нікдарія» (ТМ «iBerry») про IT технології та використання роботів у ягідному бізнесі.

Про те, які перспективи сьогодні мають чорна смородина та вишня, «Ягіднику» розповів фермер з багаторічним стажем Юрій Качунь. Важливими аспектами, які висвітлюються як в українських матеріалах, так і у статтях наших польських колег, є також механізація насаджень, захист рослин і використання добрив, боротьба зі шкідниками, особливості ремонтантних сортів суниці садової, технологія вирощування в тунелях і ринвах, способи підтримки якості плодів, методики охолодження і зберігання тощо.

Як завше, ми тримаємо руку на пульсі усіх інновацій, і «Ягідник» №5 – це ефективний майданчик для продажу саджанців ягід та просування нових технологій. Ми продовжуємо активно сприяти усім ентузіастам ягідного бізнесу, які орієнтовані на розвиток і прогрес. У 2018 році, спільно з польськими партнерами, ми випустили 5 номерів журналу з яскравим і змістовним наповненням накладом 2 тис. примірників кожний, і зважаючи на інтерес до видання, який тільки зростає, в наступному році також плануємо 5 випусків.

Нагадуємо, передплата на «Ягідник»-2019 продовжується. Передплатний
індекс – 60218.

Оформити передплату на журнал «Ягідник» можна:
– по тел. +38 096 491 66 92; +38 097 759 86 18, +38 095 921 04 33
– e-mail: techdrinks.info@ukr.net, sad2017@ukr.net, nti.sad@gmail.com
 

Деталі оформлення передплати – тут.

Також нагадуємо, що всі статті випусків «Ягідника» 2018 доступні для вас в електронному або друкованому варіанті.

Раді повідомити нашим читачам ще одну приємну новину. У 2019 році друковане видання виходитиме українською мовою. Разом із тим, електронна версія журналу залишатиметься російськомовною. Нагадаємо, спільний українсько-польський міжнародний проект «Ягідник» є єдиним журналом у пострадянському просторі, який присвячений ягідній індустрії. У числі наших передплатників – ягідники, фермери, власники передових господарств, ягідні і переробні компанії України, Молдови, Білорусі, Литви, Грузії та інших країн пострадянського простору.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар