VI Національний День Саду пройде на Херсонщині на базі СТОВ “Енограй”

 VI Національний День Саду пройде на Херсонщині на базі СТОВ “Енограй”

V Національний День Саду зібрав рекордну кількість учасників із різних областей України. Гості заходу гідно оцінили господарство (ТОВ «Обрій», Вінницька обл., Тиврівський р-н, с. Строїнці), а також техніку та технології, презентовані компаніями-партнерами.

Традиційно влітку, а саме 27 червня 2019 року запрошуємо Вас на VI Національний День Саду, який відбуватиметься на базі провідного садового господарства України, керівник якого познайомить відвідувачів із власною історією успіху, розповість про досвід введення нових технологій, а також надасть практичні поради з приводу актуальних проблем садівництва.

VI Національний День Саду – це:

  1. Демонстрація 15 агрохімічних ділянок живлення і захисту рослин від 8-ми компаній-партнерів;
  2. Демонстрація перевірених часом і нових, експериментальних технологій;
  3. Демонстрація садової техніки від лідерів та новачків аграрного ринку України та світу;
  4. Виставкові стенди з представленням різноманітної сільськогосподарської техніки, надсучасних технологій, якісної агрохімії та ін.;
  5. Теорія, висвітлена вітчизняними та закордонними експертами, які дадуть оцінку садовому ринку України й відповіді на найактуальніші питання галузі;
  6. Тест-драйв легкових автомобілів.

Окрім теорії та практики, на гостей Дня Саду чекатиме цікава розважальна програма, святковий фуршет і спілкування з колегами в невимушеній атмосфері.

 Нагадуємо, що Національний День Саду – унікальний захід на теренах України, присвячений галузі садівництва, буде вже вшосте організований компанією “Dykun” та асоціацією ВАР.

Дивіться як це було минулого року: 

Якщо Ви є власником садівничого господарства, агрономом, механізатором або просто являєтеся представником аграрного ринку України, ми з нетерпінням чекаємо на Вас! Долучайтеся та не пропустіть найочікуваніший захід садівничої галузі України – VI Національний День Саду!

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар