VI Національний виноробний форум цьогоріч відбудеться у Миколаєві

 VI Національний виноробний форум цьогоріч відбудеться у Миколаєві

У цьому році VI Національний виноробний форум, головна подія для виноробів, вперше відбудеться на Миколаївщині – в центрі Причорномор’я, одному з найдревніших виноробних регіонів України. Форум пройде 11-13 листопада, на заходи запросили виноробів з багатьох країн. В організації також бере участь Торгово-промислова палата.

Детальніше про захід розповів перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Георгій Решетілов у програмі «Добрий вечір» на ТРК «Нис-ТВ».

Як повідомив Георгій Решетілов, Миколаївська облдержадміністрація докладала чимало зусиль, щоб Національний винний форум проходив на території міста, йдеться на сайті ОДА.

«Ми почали працювати з весни цього року, в першу чергу для того, щоб схилити організаторів цього заходу саме до Миколаївщини. Нам це вдалося, зараз ми працюємо над його підготовкою. Допомогло те, що у нас є консолідована позиція. Фактично ми кажемо про винні регіони – Миколаїв, Одеса, Херсон і Закарпаття. Тобто основні виноробні регіони, де ніколи не проводився Національний форум, що дивує. З цим питанням я пішов до основного організатора – Торгово-промислової палати України. До мене була така умова: якщо хоча б «сусіди» підтримають проведення цього заходу на Миколаївщині, то вони готові провести. Нам вдалося, нас підтримали», – розповів Георгій Решетілов.

Також перший заступник голови Миколаївської ОДА звернув увагу на локації проведення форуму.

«Планується два майданчики. Основний майданчик – це громадський простір 8 причал, у тому числі локація в середині, де натепер закінчуються ремонтні роботи. А другий – Обласний Палац культури», – додав Георгій Решетілов.

За словами першого заступника голови Миколаївської ОДА, 11 листопада буде Професійний день для виноробів у Миколаєві. Відбудеться перша презентація не тільки в Україні, але і в Європі Vinitech Innovation Tour від французьких партнерів, Представники Бордо поділяться з українськими колегами французькими досягненнями, представлять активні розробки в обладнанні, нові технології та обговорять низку наукових питань – кліматичні зміни, вирощування винограду тощо.

Крім того, він зазначив, щоб не було обмежень щодо відвідування заходу, слід пройти реєстрацію.

Другого дня, 12 листопада, заплановано пленарну частину VI Національного виноробного форуму. Вже є багато визначених концептуальних моментів. Наприклад, буде презентовано «Дорожню карту розвитку виноградно-виноробної галузі України».

Читайте також: Виноробний сектор України матиме Дорожню карту для подолання труднощів та об’єднання

До того ж Георгій Решетілов повідомив, що відбудеться вечір українського вина – офіційний прийом голови Миколаївської облдержадміністрації.

Святкового настрою форуму додасть Фестиваль українського вина «Mykolaiv Wine Festival», який проходитиме 13 листопада з нагоди першої річниці введення свята – Дня виноградаря і винороба України. Миколаївці та гості міста отримають можливість продегустувати та придбати кращі українські вина.

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті