Вчені винайшли мікроскоп, що виявляє шкідників та хвороб одразу в руках садівника

 Вчені винайшли мікроскоп, що виявляє шкідників та хвороб одразу в руках садівника

Діагностування шкідників та хвороб рослин у садівництві незабаром може бути настільки ж простим, як зробити фото.

Стартап-компанія в Мельбурні офіційно запустила випуск міні-мікроскопа GoMicro. Генеральний директор компанії Сівам Криш каже, що пристрої спочатку не були призначені для сільського господарства, але тестування показало інший результат.

“Ми розробляли технологію навчання дітей базовим знанням та роботі з мікроскопами, але незабаром знайшли для неї інші сфери застосування, такі як сільське господарство”, – сказав він. –  Коли ми спочатку надавали мікроскопи фермерам просто тестувати, вони почали розповідати нам про шкідників та хвороби листя. Потім ми вирішили випробувати технологію з фруктами і досягли дуже високої точності, тому ми перейшли до роботи з представниками сільського господарства “.

Мікроскопи можна використовувати для діагностування шкідників, захворювань листя та дефіциту мінеральних речовин, а також для визначення якості продуктів харчування. 

До речі, можна використовувати з будь-яким телефоном, iPad або планшетом, а головна особливість полягає в монтажі ліхтарика з пристроєм, що створює ідеальне освітлене середовище для аналізу.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар