В Євросоюзі жимолость внесли до офіційного списку продуктів харчування

 В Євросоюзі жимолость внесли до офіційного списку продуктів харчування

Розпорядженням Європейської Комісії, яке було опубліковано 17 грудня, жимолость внесено до офіційного переліку продуктів харчування в ЄС. Про це пише «Інфо-Шувар» з посиланням на польський портал sadyogrody.pl.

Це довгоочікувана подія для виробників жимолості в Польщі, оскільки сезон-2018 був для них нелегким. Через проблеми зі збутом, багато фермерів зменшили площі своїх плантацій або ж викорчовували їх.

Як повідомила Анна Литвин, один із польських виробників жимолості, через те, що свіжу ягоду було проблематично реалізувати, великі виробники, які мали засоби та знали технологію, почали її заморожувати, сподіваючись таким чином хоч якось вирішити проблему.

«Відсутність стабільного ринку жимолості – це дуже велика проблема, – зазначила виробник. – На мою думку, якщо вартість ягоди буде на рівні, прийнятному для переробних підприємств, виробництво в країні буде розвиватися. До прикладу, зараз жимолость стала цікавою в таких країнах, як Японія та Канада, які закуповують ягоди високої якості для переробки».

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар