В Україні відбувся перший SmartAgroMarketing Forum

 В Україні відбувся перший SmartAgroMarketing Forum

23 листопада 2017 року на терені інноваційного парку UNIT.Cityвідбулася історична подія! У конференц-заліUNIT.Core зібралися провідні гравціIT-галузі та маркетингу, щобпрезентувати розумні технології, сучасні методи роботи та новітні інструменти просування брендудля представників аграрного сектору.

Цей симбіоз інноваційних технологій та методів рекламних комунікацій носить назву  – SmartAgroMarketingForum, який проходив за підтримки Генерального партнера –  компанії «TOP LEAD», Генерального медіа-партнера – спеціалізованого видання дляаграрного бізнесу «Пропозиція»та Спеціального медіа-партнера – журналу «Аграрний тиждень».

Програма форуму була сформована таким чином, щоб представники АПК змогли повною мірою ознайомитися з ключовими розділами Digital-маркетингу та передовими методами впровадження їх в роботу агро компаній.

Під чуйним керівництвом Наталії Петрової – бізнес-тренера, фасилітатора, консультанта компанії NRG, Члена ради з питань аграрної освіти при МОН України і, по сумісництву, модератора форуму, відвідувачі змогли поринути у вир маркетингових інновацій, а доповідачі форуму – повною мірою розкрити найактуальніші технології впливу на споживачів.

Відкривав програму заходу СЕО компанії «Тор Lead» – Станіслав Шум, який у своєму виступі детальновиклав: як завоювати довіру і отримати клієнтів, якщо систематично допомагати фермерам знаходити вирішення їхніх проблем за допомогою освітнього контенту; розкрив, чому саме контент – це спосіб завоювати довіру; як наші знання перетворити в корисний контент та завоювати статус експерта, що далі з цим статусом робити і як конвертувати його в нових клієнтів і розвиток бізнесу.

Юлія Порошенко, засновник «Agrohub» та «RadarTech» розповіла, як правильниймаркетингвпливає на перехід від сировинної до розумної агро-економіки.

Богдан Ропотілов, засновник проекту «KOLESO»пояснив доцільність використання інтернет-платформи для успішного просування чи продажу аграрної  спец. техніки.

Олексій Лях, CEO компанії «newage.» широко розкрив поняття Agile-маркетинг, а також доніс слухачам, як і навіщо використовувати медійну digital рекламу для створення бренду в інтернеті.

Наталія Радченко, СЕО проекту «Tradebot», партнер податкової практики АО «Юскутум» представила найновішу розробку для агромаркетингу, яка заощаджуєчас та пришвидшує укладення договорів. Tradebot — чат-бот для автоматизації відділу закупівель з можливістю отримання ранніх виплат для постачальників.

Валерій Рисєв, сертифікований консультант з маркетингу UnionDistribution&Sales, London (UK)., OVB Holding AG, AWB LLC виступив з доповіддю про професійні стандарти діяльності маркетолога в агропромисловому бізнесі. Його спіч стосувався світових трендів в стандартизації сучасного маркетингу; розкривав структуру завдань маркетолога: стратегія, продуктивність, маржинальність, оборотність, а також використання маркетинг-міксу для аграрного ринку.

Володимир Малічевський, власник та СЕО «ICPM Consulting», кандидат психологічних наук, MBA, бізнес-тренер у своїй доповіді представив інновацію в бізнес моделюванні –   канву О. Остервальдера та розкрив переваги даної технології для бізнесу.

Андрiй Ганiн, CEO, керуючий партнер «NEWDIGITAL» висвітлив, як налагодження успішної комунікації з клієнтом допомагає підвищити конверсію та заощадити рекламний бюджет.

Темою виступу Ганни Ніколаєвої, ClientServiceDirectorкомпанії «ITCG» був правильний брендинг в агросекторі. Вона розповіла, які є актуальні технології продаж в наш час і як саме вони впливають на збільшення прибутку компанії.

Юрій Островський, засновник агенції «Ремаркетинг Україна» виступив з темою: «Bestpractice та актуальні інструменти в роботі з GOOGLE для АПК», яка розкривала: ефективне використання реклами в Google; основні помилки рекламодавців та фахівців; основні тренди розвитку для реклами АПК в Україні.

Євген Шевченко, засновник та CEO «UAMASTERDigitalAgency» цікаво та доступно розкрив 5 етапів розвитку digital, від основ до останніх трендів.

Закривав програму форуму співзасновник компанії DroneUa – Валерій Яковенко. Він представив кейси компанії, в яких агроінновації виступали як інструмент просування бренду.

Також відвідувачі форуму змогли взяти участь у панельній дискусії, де, разом з доповідачами форуму: Валерієм Рисєвим, Володимиром Малічевським, Андрієм Ганіним та Юрієм Островським, палко обговорювали актуальні питання пов’язані з використанням digital- маркетингу в АГРО, а саме:використання найефективніших інструментів для успішного агромаркетингу,  проблеми, з якими найчастіше стикаються фахівці та можливі шляхи їх вирішення.

ПершийSmartAgroMarketingForum це:

·        9 годин інтенсиву з використання інноваційних технологій для агромаркетингу;

·        11 харизматичних спікерів – професіоналів своєї справи;

·        11 неймовірно пізнавальних та цікавих кейсів з використання інструментів для успішного маркетингу;

·        20 медіа-партнерів, які надали потужну підтримку заходу :  «Фокус», «АgroONE», «АгроПартнер», «AgroNews», «Рrostobiz», «Кompass», «Инфоиндустрия», «Аgrobiz», «Agroreview», «AGGEEK», «Аgroportal», «Рroman», «Садівництво та Виноградарство. Технології та Інновації», «Аgro-sells», «АgroLux», «АgroUA», «АgroSmart», «InfoShuvar», «Лісовий портал України»;

·        Панельна дискусія на актуальну тему;

·        Дві перерви на каву та нетворкинг;

·        Святковий фуршет та коктейлі зі спікерами;

·        Тони важливої та необхідної інформації;

·        Нові ділові контакти та бізнес комунікація;

·        Приємне та неформальне спілкування у колі однодумців;

·        Багато посмішок та позитивних відгуків.

Команда компанії «Революшн Експо» вдячна всім учасникам заходу та бажає всім нових звершень та перемог! До зустрічі 6 квітня 2018 року наSmartAgroMarketingForum №2!

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар