В Україні можна виробляти плодово-ягідні вина без концентратів та домішок — думка

 В Україні можна виробляти плодово-ягідні вина без концентратів та домішок — думка

У Черкасах 21-22 березні пройшла IV Міжнародна конференція «Технології та інновації: від землі — до готового продукту». Захід приймала компанія «МАЇС». Вперше в рамках заходу відбулася Народна Дегустація натуральних соків з фруктів і ягід, з врученням Дипломів.

«Переробка плодово-ягідної продукції має сьогодні безліч перспективних напрямків: плодово-ягідні вина, фруктові чіпси, напої, соки, джеми, конфітюри, компоти, желе, пастила, плоди та ягоди, перетерті з цукром. Це те, з чого ми можемо отримати додаткову вартість продукту. Особисто мій вибір — це плодово-ягідні вина. Законотворці дали зелене світло виробникам: акциз зменшено до 1 копійки, спрощено процедуру ліцензування. Сьогодні в нас є все, щоб цим займатися», — наголосив голова ГС «Укрсадвинпром» Володимир Печко.

За словами виробника наливок і настоянок на базі фруктів і ягід, керівника ФОП «Мед заповітного краю» Олега Куща, такі напої можуть вироблятися технологічно без хімії, концентратів і фарбників.

«Наші ягоди, які вирощують фермери, і дикороси надають кольору, аромату вину, смакових якостей. Ці напої можна 4-5 років витримувати, якість стає тільки кращою», — додав він.

Організаторами конкурсу Народної Дегустації натуральних соків з фруктів і ягід виступили проект «Технології та Інновації» спільно з ГС «Укрсадвинпром».

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар