В рамках третього національного конгресу «Ягідництво та кооперація» відбудеться ярмарок крафтових продуктів переробки ягід «VerryBerry!»

 В рамках третього національного конгресу «Ягідництво та кооперація» відбудеться ярмарок крафтових продуктів переробки ягід «VerryBerry!»

В рамках третього національного конгресу «Ягідництво та кооперація» 19 вересня у Тернополі відбудеться ярмарок крафтових продуктів переробки ягід «VerryBerry!».

 

«Одна з головних тез нашої події полягає в обґрунтуванні необхідності диверсифікації ягідного бізнесу для невеликих господарств. І одним з варіантів розширення каналів збуту для таких фермерів може стати саме виробництво крафтових товарів, популярність яких у українських споживачів, до речі, активно зростає. При чому, варіантів для такого бізнесу безліч: ягідні чаї, вина, пастіла, джеми…Головне – трішки фантазії!», – каже Ірина Кухтіна, президент АЯУ.

 

Варто зазначити, що крафтові ягідні продукти стали справным трендом останнім часом не тільки в Україні, але й в Європі. Покупців, як правило, приваблює не тільки унікальність такого продукту, але й їх більша користь для здоров’я, адже при їх виготовлені використовуються здебільшого натуральні інгредієнти. Зокрема, ягідно-фруктова пастила вважається відмінною альтернативою традиційним ласощам, адже не місять цукру або штучних барвників, проте зберігають користі мікроелементи.

 

До участі у ярмарку запрошуються всі бажаючі виробники!

 

За більше детальною інформацію щодо умов та вартості, звертайтесь до організаторів Конгресу: (067) 487-37-42 та (067) 266-15-73 або ж пишіть на info@uaberries.com.ua Докладно про Третій національний конгрес «Ягідництво України» можна дізнатися на офіційному сайті події.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар