В рамках Bar Spirit Cup`17 оберуть найкрутішого бармена України

 В рамках Bar Spirit Cup`17 оберуть найкрутішого бармена України

Переможця конкурсу чекає неймовірна подорож до США, Кентукі на віскікурню Four Roses Bourbon. Двох фіналістів (2, 3 місце) – поїздка до Берліна у 2018 році на міжнародну виставку Bar Convent Berlin.

Bar Spirit Cup`17 – конкурс для тих барменів України, які готові незалежно змагатися за звання кращого. Ти можеш працювати барменом, чи не працювати, співпрацювати із Wine Bureau чи поки що ні, але мрієш стати кращим барменом країни.

Конкурс 2017 року дає більше можливостей. В цьому році ми проведемо серію навчальних майстер-класів та збільшимо кількість місць. Конкуренція цього року буде просто зашкалювати, адже півфінали проходитимуть у п’яти регіонах країни: Львові, Дніпрі, Одесі, Харкові та Києві.

ЕТАПИ КОНКУРСУ:
– 1-30 червня – web-реєстрація та подача заявок http://bit.ly/BarSpiritCup17
– 10 липня – відбір заявок та оголошення напівфіналістів
– півфінали у регіонах – графік шукай у правилах
– Фінал BSC’17 пройде восени у Києві. Зігріватиме нас любов до міксології та авторські коктейлі, які приготують учасники на основі бурбона Four Roses.

СКЛАД ЖУРІ:
Tim Dorofeyev, Irina Mashykhina, Viktor Pravosudov, Elya Mykhailenko та Dan Priseman пропрацюють всі заявлені рецепти та оберуть до 10 найталановитіших для участі у фіналі конкурсу.

Реєструйся по лінку http://bit.ly/BarSpiritCup17
Всі правила по лінку http://bit.ly/BarSpiritCup_правила201

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар