В Києві вперше відбудеться фестиваль наливок від вітчизняних виробників

 В Києві вперше відбудеться фестиваль наливок від вітчизняних виробників

2-3 вересня 2017 року в галереї «Лавра» відбудеться масштабне свято наливок від українських виробників. Для гостей організатори підготували дводенну насичену та цікаву програму, яка включає: велику дегустацію наливок; смачний фуд-корт; Master Time від виробника наливок; три зони фестивалю: Зона розваг (Кінотеатр ATMASFERA 360, дитяча зона, квест- кімнатаю),  Фотосушка, Зона активностей (розіграши, турнір “П’яні шашки”), Лаундж зона (основна сцена, бар з авторськими коктейлями, бармен-шоу, виступи музикантів, розіграші); майстер-класи з виготовлення виробів ручної роботи.

Основа фестивалю – Дегустація наливок вітчизняних виробників. Старовинні рецепти наливок, які збереглись до наших днів та нові ексклюзивні смаки – все це можна буде скуштувати та закусити смачними стравами з фуд-корту.

Формат: Вхід вільний. Квитків немає – є фірмові баночки та фішки.

На вході відвідувачі можуть придбати особисту баночку 50 мл “Наливка фест” (1 шт. = 40 грн.) та фішки (1 фішка=50 мл наливки=25 грн.).  Виробники наливають виключно в фірмову баночку та виключно за фішки. Для відвідувачів – це економія (стандартна ціна  за 50 мл наливки у виробників = 40 грн., на фестивалі 50 мл = 25 грн.) та особиста банка, як сувенір з “Наливка Фест”.

В рамках фестивалю відбудеться Фотосушка робіт фотографів. Незалежно від рівня професіоналізму, Фотосушка відкрита для всіх, хто готовий показати свої творіння людям. Основна тематика – скло і все, що з ним зв’язано (пляшки, вікна, мозаїка і т.д.)

Для гарної стрічки Instagram, на фестивалі будуть декілька тематичних фотозон, одна із яких костюмована.

Завершенням фестивалю стане вибір найкращого виробника наливок по версії відвідувачів та присвоєння титулу “Народний вибір”. Голосування буде відбуватись впродовж фестивалю. Кожен відвідувач на вході отримує одну фішку, якою може проголосувати за одного виробника наливок, який йому найбільше сподобався.

Таким чином і обирається переможець.

 

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар