В Києві відбулася X Ювілейна Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH

 В Києві відбулася X Ювілейна Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH

3230м² виставкової площі. 137 компаній, 161 торгова марка з України, США, Німеччини, Франції, Італії, Іспанії, Великобританії, Швеції, Японії, Китаю, Росії, Чехії, Австрії, Латвії, Угорщини, Болгарії, Ізраїлю, Індії, Південної Кореї. 5700 зареєстрованих фахівців з усіх регіонів України та зарубіжжя. 30 конференцій та семінарів. 22 майстер-класи. 180 доповідачів – експертів галузі.

Організатори – Національна академія наук України та Компанія LMT.

Подія відбулася за підтримки Комітетів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства охорони здоров`я України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Міністерства освіти і науки України, Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, Державної служби України з лікарських засобів і контролю за наркотиками, Національної академії аграрних наук України, профільних асоціацій та об`єднань.

Офіційний партнер – МіксЛаб. Партнери та учасники – ШимЮкрейн, Укроргсинтез, АЛСІ ЛТД, Алсі Хром, Intertech Corporation, Юнілаб, Аналітек, СОК ТРЕЙД, Елватех, NETZSCH, Nabertherm, EXAKT, МАКРОЛАБ ЛТД, Retsch Technology, CEM Corporation, Waters Corporation, VWR, Analytik Jena AG, Експерт, ХІМЛАБОРРЕАКТИВ, AЛT Україна, Вектор-Бест-Україна, Лабікс, ТЕСПРО, Біо Тест Мед, BCM Україна, НПФ «Сіместа ВААЛ», МК КВЕРТІМЕД-Україна, Укрбіо, НВЛ «Гранум», УКР ДІАГНОСТИКА, BIO-RAD Laboratories, ДІАПРОФ-МЕД, Інтермедика.

Генеральний інформаційний партнер – журнал «Фармацевтическая отрасль».

З 17 по 19 жовтня 2017 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Київ, вул. Салютна, 2-Б) відбулась Х Ювілейна Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. Hi-Tech – головна подія лабораторної індустрії України, в рамках якої представлений весь спектр обладнання, технологій, спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг по створенню, оснащенню, модернізації всіх типів і видів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери та медицини.

Формат виставки об`єднав найбільшу спеціалізовану виставку, яка не має аналогів в Україні, а також змістовну науково-практичну програму.

Традиційно, подія стала майданчиком для обміну досвідом, професійного діалогу і встановлення ділових контактів серед фахівців лабораторної індустрії – компаній бізнесу, керівників та фахівців профільних установ і контрольно-інспекційних органів, підприємств різних галузей промисловості та науково-дослідного сектора.

Тематика виставки охопила всі аспекти комплексного забезпечення лабораторій для харчової промисловості і аграрного сектора, фармацевтичної промисловості, ветеринарної медицини, лабораторної медицини, а також водопідготовки, стандартизації і метрології, екології, науки і освіти.

Фахівці на стендах експонентів ознайомилися з новинками аналітичного обладнання, лабораторними контрольно-вимірювальними приладами, загальнолабораторним обладнанням, мобільними лабораторіями, лабораторними меблями і посудом, інструментами та витратними матеріалами, реагентами, індикаторами, тест-системами та реактивами, засобами індивідуального захисту, спецодягом, а також комплексними рішеннями, необхідними для оснащення лабораторій будь-якого профілю.

Експозиція виставки стала масштабнішою і значнішою, розширилася географія представлених брендів. Цифри говорять самі за себе – у роботі виставки взяли участь 137 компаній з України, США, Німеччини, Франції, Італії, Іспанії, Великобританії, Швеції, Японії, Китаю, Росії, Чехії.

Аналітичне, високотехнологічне обладнання, інноваційні рішення та прилади, спеціалізовані меблі, реагенти, витратні матеріали представили такі компанії як: Intertech Corporation, АЛСІ ЛТД, АЛСІ-ХРОМ, АЛТ Україна, Аналітек, Атомкомплексприлад, Вектор-Бест-Україна, Біола, БІОЛАЙН Україна, БМТ УА, ВЕГА МЕДІКА, Вента Лаб, ВОЛЕС, Групотест, Гранум, ДІАМЕБ, ДКТБ ТЕП, ІКФ Сервіс Плюс, Інвестлаб, Колізей 21, ЛАБВІТА, ЛАБЛАЙФ, Медкосвісс, ПРОМО-МЕД, Реагент, Рош Україна, Спектран, Спецтехоснастка, Стасенко і Партнери, Склоприлад, СОК ТРЕЙД, Термоінжиніринг, Терра-Мед, Техноваги, Технопролаб, ТЕСПРО, Хімлаборреактив, Укроргсинтез, ШимЮкрейн, ЕксімКаргоТрейд, Елватех, Ерба Лахема, ЕСМ Україна, ЮВІС, ЮНІЛАБ та багато інших.

У цьому році на виставці вперше про себе заявили: Лаб-Сервіс, Сфера Сім, Лада-Мед, Новамедлайн, Лікар, EXDIA PLUS, ВБТ, Східно-Українська Торгова Компанія, Скай Медіка.

Виставку супроводжувала насичена науково-практична і ділова програма, орієнтована на підвищення кваліфікації фахівців, розширення і вдосконалення практичних і теоретичних навичок, ознайомлення з новітніми технологіями і сучасним обладнанням.

 

В рамках виставки відбулося 30 науково-практичних заходів і 22 майстер-класи для фахівців різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери та медицини. Спікерами стали 180 експертів галузі.

Фахівці взяли участь в конференціях, семінарах, майстер-класах в рамках наступних науково-практичних програм: «Дні харчової промисловості та аграрного сектора», «Дні фармацевтичної промисловості», «Дні ветеринарної медицини», «Дні лабораторної медицини». Крім цього, програма включала в себе науково-практичні заходи для фахівців різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери.

 

Однією з ТОПових подій виставки стала Українська лабораторна школа, яка включає в себе актуальні майстер-класи на діючому обладнанні з можливістю персонального тестування, кваліфіковані поради експертів, нові методи і методики досліджень.

Організаторами науково-практичних заходів виступили Українська лабораторія якості і безпеки продукції АПК НУБіП України, Компанія «Стандарти Технології Розвиток», Одеська національна академія харчових технологій, журнал «Фармацевтическая отрасль», «УКРМЕДСЕРТ», ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів», Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, НАМН України, Лабораторна і метрологічна служба НАМН України, Міжінститутський Референтний лабораторний центр НАМН України, ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска НАМН України», УКЦ «Євроакадемія», Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, Державний науково-контрольний інститут біотехнології і штамів мікроорганізмів, ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ», Національна академія наук України.

У ділову програму також увійшли семінари компаній-учасників – Юнілаб, Хема, Вектор-Бест-Україна, Укрбіо, BIO-RAD, Авантіс, Хімлаборреактив, Міжнародної школи технічного законодавства і управління якістю.

Доповіді на актуальні теми, переповнені конференц-зали – все це ще раз підтверджує зацікавленість фахівців до новинок лабораторної індустрії.

X Ювілейну Міжнародну виставку LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH відвідали 5700 фахівців з усіх регіонів України та зарубіжжя. Всі учасники відзначили високий рівень проведення заходу, зокрема, кількість набутих нових ділових контактів.

За 10 років виставка LABComplEX отримала статус єдиної значущої події для фахівців лабораторної індустрії та посприяла розвитку ділових відносин між представниками галузі.

“Дякуємо Вам за те, що розділили 10-річний Ювілей разом з нами! Оргкомітет дякує партнерам, учасникам, відвідувачам, інформаційним партнерам і запрошує взяти участь і відвідати XI Міжнародну виставку LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. Hi-TECH!” – звертаються організатори.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар