В Києві проведуть Національний виноробний форум

 В Києві проведуть Національний виноробний форум

Торгово-промислова палата України спільно з Українською корпорацією по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром» та медіа-групою «Українська правда» та за підтримки асоціації «Українське бюро винограду і вина», Всеукраїнської асоціації виробників продукції садівництва та виноградарства запрошують взяти участь у Національному виноробному форумі, що втретє відбудеться у Києві 14-15 листопада.

Винороби України знову зберуться, щоб чітко окреслити подальші спільні дії і необхідні рішення для розвитку галузі. Цього року форум триватиме два дні.

В перший день, 14 листопада, відбудеться практикум для виноробів – практичний семінар для технологів, власників та керівників виноробних підприємств та майстер-клас-дегустація, який проведе Міжнародний консультант з питань виробництва та маркетингу вина з Німеччини Людвіґ Венґенмаєр (Ludwig Wengenmayr).

15 листопада відбудеться урочисте відкриття форуму та пленарна частина, під час якої представники малих і середніх підприємств та лідерів ринку обговорять фіскальну політику у виноградно-виноробній галузі, державне регулювання у сфері виноробства, органічного виноградарства, вдосконалення земельного законодавства, боротьбу з рейдерством, спрощення процедури отримання дозволу на виробництво виноробної продукції, зміни в оподаткуванні для фермерських господарств, умови кредитування, державні програми підтримки тощо. У форумі візьме участь Жан-Марі Оран, генеральний директор Міжнародної Організації Винограду та Вина, тож одним із питань форуму стане приєднання України на офіційному рівні до Міжнародної Організації Винограду та Вина.

Організатори форуму запрошують усіх зацікавлених підприємців, експертів, науковців і депутатів долучитися до відкритого обговорення проблематики.

За результатами форуму буде напрацьовано подальші спільні дії з підтримки виноградно-виноробної галузі.

Програма
https://ucci.org.ua/uploads/files/59e765f059785823117437.doc

Участь у заході безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова.

Також цього року вперше форум супроводжуватиме грандіозна подія – Свято українського вина «Ukraine Wine Drive». Особливий гість заходу – рок-група Kozak System. Участь у Святі українського вина – за окремими запрошеннями.

Додаткова інформація:

ТПП України – тел.: (044) 583 50 68, e-mail:u-ol@ucci.org.ua

«Укрвинпром» – тел.: (044) 257-11-16, e-mail: ukrvinprom_kyiv@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар