В Держгеокадастрі озвучили розмір річної плати за оренду 1 га землі

 В Держгеокадастрі озвучили розмір річної плати за оренду 1 га землі

За результатами земельних торгів розмір річної орендної плати у середньому по Україні становив 19,84% від нормативної грошової оцінки, що дозволило наповнити місцеві бюджети на 12,53 млн гривень. Середня вартість орендної плати за 1 гектар при цьому становила 2 594 грн. Про це повідомили у прес-службі Держгеокадастру.

Зазначається, що у серпні 2019 р. територіальні органи Держгеокадастру на земельних торгах реалізували 314 прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа переданих в оренду ділянок становила 4,83 тис. га.

На серпневих торгах найдорожче були реалізовані права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території: Іллінецької міської ради Іллінецького району Вінницької області (477,02 тис. грн); Просторівської сільської ради Білокуракинського району Луганської області (433,86 тис. грн); Суємецької сільської ради Баранівського району Житомирської області (425,58 тис. грн); Василівської сільської ради Новомосковського району Дніпропетровської області (375,59 тис. грн); Мшанецької сільської ради Зборівського району Тернопільської області (348,03 тис. грн).

За цей період було анульовано результати торгів по 66 земельних ділянках сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 2,27 тис. га через відмову переможця укладати договір оренди або через несплату коштів за придбаний лот. Права оренди на ці земельні ділянки будуть виставлені на повторні земельні торги.

Зазначається також, що у вересні 2019 р. на земельних торгах планується здійснити продаж прав оренди на 902 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 17,8 тис. га.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар