Усім горіховодам – початківцям, любителям, профі – АКЦІЯ на спеціалізований журнал

 Усім горіховодам – початківцям, любителям, профі – АКЦІЯ на спеціалізований журнал

Журнал «Горішник» – єдина в Україні і країнах пострадянського простору інформаційна платформа, присвячена сучасним технологіям обробітку горіхових садів. Журнал адресований власникам і керівникам фермерських господарств, агрономам і садівникам, вченим, представникам агропідприємств, експортерам та імпортерам – всім учасникам горіхової галузі, яких цікавить грамотне вирощування і отримання прибутку від реалізації цього продукту.

Тематика журналу стосується вирощування, застосування сучасних технологій і інновацій в вирощуванні і переробці різних видів горіхів, починаючи від популярних волоського, фундука, фісташок, мигдалю та інших, і закінчуючи такими екзотичними, як їстівний каштан і трюфель.

У наших випусках ви знайдете унікальний досвід вирощування різних видів горіхів в Україні та за кордоном, дізнаєтесь, як продати такий продукт на експорт і отримувати прибуток від бізнесу, а також відкриєте секрети сучасних технологій догляду за рослинами.

Особистий досвід фермерів, досягнення селекціонерів-любителів, інноваційні продукти, розроблені українськими вченими, покликані в рази збільшити прибутковість горіхових садів, – про все це і набагато більше читайте в нашій АКЦІЙНІЙ ПІДБІРЦІ.

ОТОЖ, 4 ВИПУСКИ ЖУРНАЛУ* за 2018 рік по ціні 50 гривень за один. Разом всього 200 гривень за справжню енциклопедію сучасного горіхівництва!

*Перший випуск журналу «Горішник» за 2018 рік ми надішлемо у електронному форматі, а останній номер – разом з журналом «Садівництво та Виноградарство. Технології та Інновації».

 

Подбайте про ваш бізнес з «Горішником»!

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар