Уряд планує відстежувати обіг алкоголю та тютюну на території України

 Уряд планує відстежувати обіг алкоголю та тютюну на території України

Наразі в Україні впроваджується система відстеження обігу алкогольних виробів. Після її реалізації практику відстеження поширять на тютюнові вироби. Її впровадження, у першу чергу, має зробити ринок обігу тютюну та алкоголю прозорим та унеможливити продаж на території нашої держави фальсифікату.

Про це повідомив радник міністра Кабінету Міністрів України Андрій Саварець під час засідання робочої групи щодо виконання положень Меморандуму про наміри для забезпечення стабільності на ринку тютюнових виробів та підтримки конкурентного середовища для всіх його учасників, укладеного між Кабінетом Міністрів України та суб’єктами господарювання тютюнової промисловості, повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Також Саварець зазначив, що Урядом було підтримано ініціативу стосовно зміни порядку адміністрування 5% роздрібного акцизу на рівень виробників, як відображено у відповідних законопроектах, а також створення спільних оперативних груп для виявлення контрабанди та опрацювання питання врегулювання в комерційних політиках виробників відносин із недобросовісними контрагентами.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар