Унікальну закупорку для пива, яка допоможе збільшити продажі, презентує компанія Tарі на Міжнароджному форумі пивоварів і рестораторів, Київ, Україна

 Унікальну закупорку для пива, яка допоможе збільшити продажі, презентує компанія Tарі на Міжнароджному форумі пивоварів і рестораторів, Київ, Україна

Для ювілейного П`ятого Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів організатори – видавничий проект «Технології та Інновації» – вибрали найактуальніші теми, об`єднані слоганом «Пиво і пивоварня: успіх в бізнесі гарантований, якщо …». Українські пивовари з кожним роком виходять на більш високий і стабільний рівень якості, розширюються канали продажу авторського продукту, випускають пиво в роздріб. Виникає закономірне питання: як упакувати свій продукт так, щоб виділити його на полиці супермаркету? Уже готове рішення – механічну пробку Mekano, яка поєднує в собі традиційний вид, безліч варіантів дизайнерського виконання, практичність, інноваційність і надійність – презентує на Форумі бренд Revò італійської компанії Tapi. Захід буде дводенним і включить конференц-день в готельно-ресторанному комплексі «Трипільське Сонце», пивний тур «Крафтовий шлях» за оновленою програмою, колабораційну варку пива з зірками українського та зарубіжного крафта.

Пробка Mekano призначена для якісного пива, яке виробники прагнуть виділити технологічно і естетично. Її переваги – максимальна безпека ущільнень, можливість персоналізації під бренд, багаторазового використання, 100% утилізація. Пробка органолептично нейтральна і ергономічна: зручно використовувати для закупорки і відкупорювання руками, що дуже важливо для домашніх і маленьких пивоварень. Всі частини цієї системи – взаємозамінні. Mekano недавно на ринку, але її вже встигли оцінити українські та європейські пивовари.

Фахівці Tapi не зупиняються на досягнутому і вже встигли доопрацювати бугель ну пробку: вдосконалили її, змінивши трохи конструкцію, що підвищило якісні показники. Крім того, розширились можливості брендування закупорки. Детальніше про це в рамках Форуму розповість В`ячеслав Шиш, представник бренду Revò в Україні. Виступ буде присвячено темі «Особливості закупорювання пива або злови свою удачу».

Відзначимо, на учасників першого дня Форуму, 12 квітня, очікують: обговорення актуальних тенденцій розвитку пивоварної галузі; технологічний форум «Ставка на якість» з презентацією інноваційних методик виробництва популярного продукту; виступу власників пивного бізнесу про економіку і фінанси пивного закладу. Разом з успішними пивоварами подискутуємо на тему ефективного пивного маркетингу і секретів ефективних продажів. Проведемо круглий стіл про захист інтелектуальної власності в пивоварінні від головного Юридичного партнера – фірми «Пахаренко та партнери», а також поділимося досвідом створення власного бізнесу в секції, присвяченій домашньому пивоварінню «Від хобі до бізнесу».

Додана нова секція – майстер-клас для шеф-кухарів пивних ресторанів і ресторанів-пивоварень, який проведе відомий український ресторатор і шеф-кухар, лауреат міжнародних кулінарних конкурсів в різних країнах світу, суддя міжнародного класу, співзасновник заміського клубу «Трипільське сонце» Галина Лосєва.

Ще ширше і різноманітніше стане виставка обладнання, технологій, сировини та інших продуктів для пивоваріння від провідних вітчизняних і європейських виробників. А ввечері планується презентація унікальних сортів пива від українських пивоварень в форматі «Народна дегустація» і фуршет з презентацією авторських страв пивної кухні.

13 квітня відбудуться кілька заходів одночасно: пивний тур «Крафтовий шлях» в кращі столичні ресторан-пивоварню, пивний ресторан, паб і спеціалізований магазин крафтового пива, а також колабораційна варка пива із зірками українського та зарубіжного крафту.

Форум пивоварів і рестораторів підтримує Гільдія крафтових пивоварів України.

Науковий патронат здійснює Національний університет харчових технологій.

Генеральний Юридичний партнер — юридична компанія «Пахаренко і партнери».

Головний Організаційний партнер – готельно-ресторанний комплекс «Трипільське сонце»

Головний Лабораторний партнер — «Донау Лаб Україна»

Головний інформаційний партнер — міжнародний спеціалізований журнал «ПИВО. Технології та Інновації»

Інформаційні партнери: міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації», журнали «БРУТТО», Beer Box, сайти Restaurant NEWS EU, BeerPlace, портал Profibeer.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар