Унікальність пива через призму ІВ: V Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів відбувся!

 Унікальність пива через призму ІВ: V Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів відбувся!

12 квітня 2018 року під Києвом, у готельно-ресторанному комплекс «Трипільське Сонце», за ініціативи міжнародного інформаційно-видавничого проекту «Технології та Інновації» та журналу «Пиво. Технології та інновації», урочисто відбувся ювілейний V-й Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів (Форум). Цьогорічний Форум об’єднав не просто друзів та колег, а справді вже велику міжнародну дружню родину пивоварів, рестораторів та представників відомих компаній-виробників інноваційного обладнання та інгредієнтів для пивоваріння з усієї України, Чехії, Словаччини, Австрії, Німеччини, Італії, Росії, Білорусії. За доброю традицією компанія «Пахаренко і партнери» як генеральний юридичний партнер Форуму провела круглий стіл на тему: «Захистимо унікальність власного крафтового пива!».

Форум також відвідала керуючий партнер, генеральний директор компанії «Пахаренко і партнери», патентний повірений Антоніна Пахаренко-Андерсон та радник компанії, патентний повірений Микола Ковіня.

Під час круглого столу, модератором якого виступила координатор з підтримки громадських проектів компанії «Пахаренко і партнери» та Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (УАПП) , голова комісії з питань інтелектуальної власності та недобросовісної конкуренції ICC Ukraine Вероніка Березанська, були висвітлені практичні аспекти щодо використання ринкових переваг, які забезпечує інтелектуальна власність. Зокрема, спікери від компанії «Пахаренко і партнери» – заступник начальника відділу торговельних марок Анастасія Міндрул та керівник юридичного відділу Анна Прохорова, розповіли учасникам круглого столу про перспективи захисту нового пивного бренда при виході на ринок, про торговельні марки, географічні зазначення, дизайн, фото та інші об’єкти авторського права, як інструмент просування пивного бренда; деталізували, на що звернути увагу при виборі того чи іншого об’єкту інтелектуальної власності, наголосивши на особливостях отримання правової охорони відповідно до кожного; підказали, де шукати винаходи та корисні моделі в бізнесі пивоварів і зазначили, чого не варто робити при оформленні своїх товарів і як пильнувати, щоб ваш товар не вкрали. Вероніка Березанська, у свою чергу, розповіла колегам про перспективи, переваги та про всі «підводні камені» правомірного просування пивного бізнесу он-лайн.

Для учасників Форуму протягом його роботи був доступний мобільний Музей підробок УАПП у рамках соціальної акції «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні». Учасники та гості заходу із цікавістю розглядали експонати Музею, які надала компанія «Пахаренко і партнери», та не приховували свого здивування щодо того, що всі споживчі товари підробляються, особливо колеги з Італії та Німеччини. Керівний склад та юристи компанії Пахаренко і партнери, які супроводжували акцію в якості експертів, відповідали на всі запитання присутніх та надавали поради, як уберегтись від підробок у повсякденному житті. Паралельно проходило дослідження громадської думки щодо споживання підроблених товарів — охочі заповнювали анкети, відповідаючи на запитання, чи купував кожен із них підроблені товари та чи були ці покупки свідомими. Всі бажаючи отримали на згадку про зустріч сувеніри з гаслами «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» («I Buy Real! I Don’t Buy Fakes!»).

Весняний Форум відзначився цікавими, яскравими та змістовними виступами та презентаціями, а 13 квітня в другий день заходу, його учасники та гості мають чудову можливість почерпнути знання на практиці, завдяки пивному туру, відвідавши кращі крафтові пивоварні та паби Київщини.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар