Унікальна нагода власноруч випробувати аналізатор для міні-пивоварень ALEX 500 – для учасників V Міжанродного форуму пивоварів та рестораторів, Київ, Україна

 Унікальна нагода власноруч випробувати аналізатор для міні-пивоварень ALEX 500 – для учасників V Міжанродного форуму пивоварів та рестораторів, Київ, Україна

Найактуальніші теми, виступи українських і зарубіжних експертів, досвідчених пивоварів, рестораторів, провідних виробників сировини, техніки і технологій – всі ці та багато інших актуальних тем піднімуть на черговому Міжнародному Форумі пивоварів та рестораторів – весна 2018. Захід за доброю традицією організаторів – видавничого проекту «Технології та Інновації» – стане дводенним. 12 квітня в Києві відбудеться конференц-день, в рамках якого пройдуть презентації, дискусії, круглі столи, майстер-класи, технологічна виставка та дегустації. 13 квітня заплановані відразу декілька заходів – бізнес-тур, колабораційна варка та семінар-практикум «Дефекти пива». Підготовка до Форуму триває, до участі постійно долучаються нові партнери й учасники. Головним Лабораторним партнером стане компанія «Донау Лаб Україна» – провідний постачальник лабораторного обладнання та промислових аналізаторів, постійний партнер Форумів і Незалежного Дегустаційного конкурсу пива East European Beer Award.

Визначення специфічних параметрів пива – дуже важливий етап для контролю якості в пивній індустрії. Їх стабільність особливо важлива, якщо мова йде про популярні сорти: без неї не можна зберегти правильну міцність, смак і аромат хмільного, яке вже полюбилося споживачам. Без вимірювальних приладів тут не обійтися.

Для маленьких та середніх пивоварень, а також домашніх пивоварів утримувати власну лабораторію чи купувати сучасний великий аналізатор – занадто складно у фінансовому плані. А контролювати стан сусла і готового продукту треба постійно. З цим допоможе інноваційний пиво-аналізатор Alex 500 Anton Paar, який представить під час П’ятого Міжнародного Форуму пивоварів та рестораторів компанія «Донау Лаб Україна». Цей компактний аналізатор дозволяє визначати наявність і вміст спирту, калорійність, ступінь ферментації і багато інших необхідних параметрів пива.

Пивовари зможуть дослідити зразки своєї продукції та самостійно попрацювати на аналізаторі для міні-пивоварень Alex 500 Anton Paar. Принцип його роботи базується на запатентованій комбінацій вимірювання поглинання через спектроскопію NIR і вимірювання щільності на основі осцилюючої технології U-подібної трубки. Прилад видає прямі, реальні результати в будь-який час, без окремого розрахунку або дистиляції. Працює без додаткових витрат на обслуговування та надає можливість зберігати індивідуальні методи вимірювання.

Щоб легко контролювати всю продукцію від варіння сусла до розливу в пляшки, досить приготувати зразок – дегазувати і відфільтрувати невелику порцію пива. Тому з Alex 500 виробник завжди точно знає, що вміст пляшки відповідає тому, що буде написано на етикетці.

Зазначимо, ключова тема весняного Форуму – «Пиво і пивоварня: успіх в бізнесі гарантований, якщо …». Програма на 12 квітня включатиме обговорення тенденцій розвитку пивоварної галузі; технологічний форум «Ставка на якість»; виступи фінансистів та економістів про економіку пивного закладу.

Крім того, подискутуємо на тему ефективного пивного маркетингу і секретів успішних продажів в ресторанах-пивоварнях, пивних ресторанах, пабах, барах, спеціалізованих магазинах, через Інтернет тощо. Про розвиток домашнього пивоваріння поговоримо на круглому столі «Від хобі до бізнесу». Традиційно відбудеться круглий стіл від юридичної фірми «Пахаренко і партнери» на тему «Юридичні основи пивного бізнесу від А до Я».

Ще масштабнішою стане виставка техніки, технологій, сировини для пивоваріння від провідних вітчизняних та європейських виробників. Завершуватиме насичений перший день Форуму презентація унікальних сортів пива і пивного меню в одному з кращих пивних ресторанів столиці.

13 квітня відправимося в захопливий Пивний тур «Крафтовий шлях» в кращі ресторан-пивоварню, пивний ресторан, паб і спеціалізований магазин крафтового пива. Одночасно розпочнеться колабораційна варка пива з зірками українського та зарубіжного крафта. Не менш інформативним і повним порад стане семінар-практикум на тему «Дефекти пива».

Більше інформації про захід: beertechdrinks.com, techdrinks.info/ru, сторінка в Фейсбук

Форум пивоварів і рестораторів підтримує Гільдія крафтових пивоварів України.

Науковий патронат здійснює Національний університет харчових технологій.

Генеральний юридичний партнер – юридична компанія «Пахаренко і партнери».

Головний Лабораторний партнер – «Донау Лаб Україна»

Головний інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «ПИВО. Технології та Інновації»

Інформаційні партнери: міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації», журнали «БРУТТО», Beer Box, сайти Restaurant NEWS EU, BeerPlace, портал Profibeer.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар