Укрвинпром презентує національний бренд «Українське вино»

 Укрвинпром презентує національний бренд «Українське вино»

Корпорація «Укрвинпром» презентує національний бренд «Українське вино» під час 5-го Національного виноробного форуму 28 листопада 2019 року.

Для популяризації, підтримки та розвитку виноградно-виноробної галузі України та на доручення Кабінет Міністрів України , Cabinet of Ministers of Ukraine корпорація «Укрвинпром» спільно з Науковим центром «Український інститут вина» та Державною установою «Офіс з просування експорту України» працювали над створенням національного бренду «Українське вино». Результати роботи зі створення національного бренду «Українське вино» будуть презентовані виробникам виноградно-виноробної продукції під час 5-го Національного виноробного форуму.

Володимир Кучеренко, генеральний директор корпорації «Укрвинпром» зауважив: «Виробники, наприклад Чилі, Італії, Франції, інших країн, об’єднуються і пропагують вино своєї держави. Часто споживач навіть не знає фірму, але орієнтується на те, що це чилійське, французьке, іспанське вино. Тому і для нас важливо, аби бренд «українське вино» знали у світі. Створення національного бренду «Українське вино» сприятиме успішному просуванню вітчизняної виноробної продукції, як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках».

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар