Українські винороби презентували вина на міжнародній виставці London Wine Fair

 Українські винороби презентували вина на міжнародній виставці London Wine Fair

16–17 травня відбулася 41 Міжнародна виставка London Wine Fair, на якій вдруге на спільному стенді презентували українські вина – Wines of Ukraine. Цьогоріч у виставці взяло участь 10 українських виробників.

– Сьогодні Україна знову відкриває свою історію виноробства, шукає загублені теруари, відкриває нові місцеві сорти, експериментує з технологіями та переосмислює традиційні методи виробництва вина. В останні роки українські вина все більше представлені на ринку Великої Британії, вони отримують позитивні відгуки від винних критиків і від споживачів. На Лондонському винному ярмарку українські винороби демонструють свою продукцію світовій аудиторії та спілкуються з потенційними покупцями і дистриб’юторами. Це чудова нагода для галузі підвищити обізнаність про якість та різноманітність українських вин, а також побудувати стосунки з міжнародними партнерами, – повідомляє Wines of Ukraine.

Україну на національному стенді презентували такі виробники: KOBLEVO, Beykush winery, Biologist Wine Company, 46 Parallel Wine, BOLGRAD, Chateau Chizay, Fathers wine, Graevo, My Wine by Eduard Gorodetsky, Stakhovsky Wines, Villa Tinta.

Wines of Ukraine провели надзвичайно насичений перший день на виставці London Wine Fair. Українські виробники представили свої найкращі тихі та ігристі вина з унікальних місцевих сортів винограду, а також європейських, та отримали дуже теплий прийом від місцевих імпортерів та дистриб’юторів. Wines of Ukraine беруть участь у цьогорічному LWF завдяки підтримці Євгена Чичваркіна, інвестора Hedonism Wines – бутіка вишуканих вин, віскі та алкогольних напоїв, розташованого в самому серці лондонського району Мейфер, йдеться на фейсбук-сторінці Wines of Ukraine.

– В Україні чудовий клімат, родючі ґрунти, працьовиті люди. Окрім кількох моментів законодавчої дерегуляції та організаційних питань, ніщо не заважає Україні зайняти гідне місце на винній карті світу. На жаль, я не можу вплинути на законодавство України, але я радий сприяти якнайшвидшому пошуку каналу дистрибуції у Великій Британії, – коментує Євген Чичваркін.

Лондонський підприємець є великим прихильником України в її боротьбі за свободу та незалежність. Євген Чичваркін профінансував понад 4,5 мільйона фунтів стерлінгів для українців на придбання медикаментів.

Читайте також:
Компанія «Шато Чизай» вперше в Україні виготовила помаранчеве вино з ексклюзивного сорту Фурмінт
Складники конкурентоспроможності бренді та коньяків України

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті