Український мед отримав срібло на виставці Apimondia 2019 у Канаді

 Український мед отримав срібло на виставці Apimondia 2019 у Канаді

Головна подія року в галузі бджільництва – 46-й міжнародний конгрес і виставка Apimondia 2019 – відбувається цими днями в Канаді. Україну на конгресі єдиним національним стендом вперше представляли Асоціація експортерів та переробників меду та Спілка пасічників України. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Під час 48 технічних симпозіумів, 8 круглих столів та 9 семінарів учасники конгресу (а це 6000 учасників з 80 країн) обговорюють такі питання: прогрес у галузі геноміки в науці про бджільництво, вплив пестицидів на бджіл, боротьба з пиловими кліщами та хворобами, виявлення і запобігання шахрайству з медом, консервація запилювачів, бджільництво без лікування.

На стенді України, організованому за підтримки ФАО, ЄБРР EU4Business, UHBDP та MEDA, представлено мед різних українських виробників. Бджолярі України на конгресі вивчають міжнародний досвід, спілкуються з колегами з різних країн і діляться своїми досягненнями.

Асоціація експортерів та переробників меду і Спілка пасічників України організували під час Apimondia 2019 Національний вечір українського меду, де презентували бренд Ukrainian honey. Keep true, висвітили поточну ситуацію на українському ринку меду та позиції України на зовнішньому ринку.

Як повідомила на своїй сторінці у Фейсбук національний консультант ФАО Анна Бурка, українські пасічники і медовари під час Apimondia 2019 представили українську продукцію на конкурсі World beekeeping Awards, де отримали 4 нагороди: 2 срібла й 1 бронзу завоювали медовари та 1 срібло – віце-президент СПУ Андрій Бажин за відео «Медова Україна».

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар