Українські виробники кавунів об’єдналися в асоціацію

 Українські виробники кавунів об’єдналися в асоціацію

Громадський союз «Асоціація виробників Херсонського кавуна» зареєстровано 31 липня 2019 року. Про це повідомив голова ФГ «Палічева» Юрій Палич на своїй сторінці в Facebook.

«Реєстрація громадської спілки Асоціація виробників Херсонського кавуна є першим офіційним кроком до реєстрації географічного зазначення« Херсонський кавун», – написав він.

Аграрій пояснив, що реєстрація робиться і для того, щоб захистити репутацію регіональних продуктів харчування, сприяти сільській та сільськогосподарської діяльності, допомогти виробникам отримати преміальну ціну за свою автентичну продукцію і усунути недобросовісну конкуренцію і оману споживачів невідповідними продуктами, які можуть мати низьку якість або інший смак.

За словами Юрія Палічева, херсонські виробники мають унікальний шанс, оскільки в ЄС лише один кавун має зареєстроване географічне зазначення: Anguria Reggiana (походженням з регіону Reggio Emilia в Італії).

Відзначається, що у планах членів нової асоціації – багато креативних заходів з маркетингу та просування херсонського кавуна: це і організація кавунового фестивалю, і розроблення на основі кавуна фірмового коктейлю, фірмового міцного алкогольного напою та салату тощо.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар